Şimdi Ara

Casper Notebooklarla İlgili Soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim notebook çok güzele benziyor. Fiyatı da perfomansına göre çok iyi! Ancak markasının Casper olması beni düşündürüyor. Diğer linkte verdiğim Hp notebook fiyat olarak yakın olmasına rağmen performans olarak diğerin göre daha düşük. Bu ikisi arasında seçim yapsanız hangisiniz seçersiniz acaba? Ama özellikle Casper Notebooklarla ilgili yorum yaparsanız sevinirim!!

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29933

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30335

• İki alette beş para etmez.Casperin kötü yanlarını söylemiyorum bile 1 sene sonra rengi atar 6 ay sonra altından menteşeleri düşmeye başlar.Hp bence güzel ancak forumda okuduklarım çok ilginç.Alet bozulduğu zaman 1 aydan önce alabilirsen öp başına koy hesabı var.Bana sorarsan Acer yada Dell 6400 serisi mükemmel derim.Acerin 5105 kullanıyorum 5104 modeli vatanda var arasında pek fark yok.Hem oyun hemde performans açısından süper.Dell 6400 ad11 şirkette var o modelde süper.Yalnız ram 512 olduğundan dell biraz düşük öz. gelebilir.Ram takviyesi ile daha iyi olur.MSI bu aralar ucuz gibime geliyor.İstersen bir bak derim.Umarım yardımcı olabilmişimdir...
  • casper ın özellikleri evet çok iyi ama malesef casper çok problem çıkartıyor,zamanında almıştım ve hiç memnun kalmadım sürekli servise göndermek zorunda kaldım ve en sonunda aldığımdan çok çok düşük fiyata sattım.Bu yüzden casper tavsiye etmiyorum.

forumdaki incelemelerime göre hp den memnun olmayan çok kişi var,kendim kullanmadım ama burada yazılanlara bakarak hp de tavsiye etmiyorum.tabi yine de son karar senin.
  • ARKADAŞALAR VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER! EN AZINDAN CASPER ALMAKTAN TAMAMEN VAZGEÇTİM. HP İÇİN TEK SORUN SERVİS SIKINTISI AMA ONU DA GÖZE ALMAK LAZIM ACERA DA BAKIYORUM UMARIM KAFAMA GÖRE BİRŞEYLER BULACAM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.