Şimdi Ara

cep telden adls, kablonet kullanrak nete baglanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar mevcut zaten cogumuzda adsl, kablonet falan var. peki bu baglantıyı cep telefonundan kullanmak mümkün olabilirmi? niye turkcele bisürü gprs icin para bayılalım ki. teorik olarak mümkün gibi gözüküyor. bluetooth baglantısıyla, pcmizdeki internet baglantısını kullanıcaz. ne dersiniz? bi 6600 alıcam. suan telefonum olmadıgı icin deneme yada kurcalama sansım olmadı.

• olmaz, sadece bunu diyebilirim ikisi farklı protokol !!!
  • imkansız...
  • büyük ihitmal olmaz ya!
  • olmaz ama bir olasılık var protokol bacaklarına ine bilirsen yani buda yazılımla mümkün ozamn yapa bilirsin yazılım hem telde hem bilgisayarda olmak şartıyla
  • Kardeşim birisi geniş bant internet birisi çevirmeli bağlantı.
  • bilgisayar varsa yanında bir wap browser dan bakabilirsin
  • wi-fi li telefonlarda olabilir bence
  • bencede
  • ya nasıl bağlanıcak bana bi anlatsanız akıl var mantık var...
  • eğer telefon böyle bir şeyi destekliyosa (wi-fi) yapılabilir. mesela ankarada bilkentte böyle bedava girilebiliyo wi-fi uyumlu mobil cihazlarla internete
  • tlf nun wi-fi desteği olması lazım
    internete erişen bir telefon olması lazım
    bunu yapacak firma lazım
    bunu alacak para lazım
    var mı bunların hepsi olan ?
  • firma lazım değil. bedavaya bulunur. mesela ankuva da ttnet in wi-fi interneti war beleş
  • ilginç bi$ey.ama zaten bilgisayar bağlantınız varsa telefona bunu aktarmakla neden uğreşasınız ki?gereksiz bence!
  • once adsl modemi takiyoruz... tanittiktan sonra abonelik aliyoruz... ehehe abi yapmayin etmeyin keske olsa ahh ah
  • Cep telefonları için adsl modem var. Biraz ağırca yaklaşık 2,5 kg. GPRS ye para ödemektense ben bu modemi taşıyorum özel çantasında. Robotics marka gsm-adsl modem.
  • güzel alet ama fazla ağır bence
  • ahahaqh adam 2 buçuk kilo demiş ya. [bgdnc2][othr]
  • ulam olsa varya 1leptop 1cep telefonu agrı dagında ıcq hacklerım off :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.