Şimdi Ara

CEPTE MSN MESENGER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
54.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cepte msn konusunda acil yardım

www.ceptemsn.com adresinden bilgi alarak wap.ceptemsn.com dan siemens s65 telefonuma java msn programı yükledim yalnız programla oturum açamıyorum
    çalışıyor ilk basta bir kereye mahsus sms göndermek isitiyor. Güvenil.Değil diye bir menü geliyor.

izin ver verme bir kez izin ver gibi secenkler çıkyor.
    Java olarak yapan veya adrese girip deneyip bana cvp yazabilecek varmı?????

TEŞEKKÜRLER.............

• Hocam peki turbo msn de mi gpr kullanıyor yani fiyatı nasıl az yakıyormu????
  • Program parali oldugu icin program tarafindan register yani kayit olman icin sms gonderiliyor.Turbomsn yi kullan java surumu varmi bilmiyorum.Ayrica kullandigin gprs yada internet kullandigin programa gore ucretlendirmede farklilik gostermez.Senin gprsi kullandigin surede kb uzerinden ne kadar txt dokuman gonderdigin ve aldiginla ilgili kullandigin sebeke ucretlendirir.Kisaca Operatorun tarifesi neyse onu odersin.Taksiye binmis gibi dusun
    quote:

Orjinalden alıntı: ATB

Arkadaşlar

www.ceptemsn.com adresinden bilgi alarak wap.ceptemsn.com dan siemens s65 telefonuma java msn programı yükledim yalnız programla oturum açamıyorum
    çalışıyor ilk basta bir kereye mahsus sms göndermek isitiyor. Güvenil.Değil diye bir menü geliyor.

TEŞEKKÜRLER.............

• quote:

Orijinalden alıntı: Khans

Program parali oldugu icin program tarafindan register yani kayit olman icin sms gonderiliyor.Turbomsn yi kullan java surumu varmi bilmiyorum.Ayrica kullandigin gprs yada internet kullandigin programa gore ucretlendirmede farklilik gostermez.Senin gprsi kullandigin surede kb uzerinden ne kadar txt dokuman gonderdigin ve aldiginla ilgili kullandigin sebeke ucretlendirir.Kisaca Operatorun tarifesi neyse onu odersin.Taksiye binmis gibi dusun
    quote:

Orjinalden alıntı: ATB

Arkadaşlar

TEŞEKKÜRLER.............
    arkadaslar erıcson k700i oluyomu acil cvp verırsenız sevınırım

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_prens

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: asi_prens

olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN

quote:

olur...

Alıntıları Göster
    java 2.0 destekli her tele oluo ama ben bağlanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_prens

Alıntıları Göster
    quote:

al bu topicteki ayarları yap k700i msn için

http://forum.donanimhaber.com/m_5623939/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: sergen_baba

quote:

al bu topicteki ayarları yap k700i msn için

http://forum.donanimhaber.com/m_5623939/tm.htm

Alıntıları Göster
    n-gage kullanıyorum.

symbian sürümü en son bir güncelleme yaptı. hiç bir şekilde oturumu açamıyorum. ya bağlantı zaman aşımı, ya da hatalı kullanıcı adı veya şifresi uyarısı veriyordu. e-posta ile bilgilendirdim en kısa sürede halledeceğiz dediler.

java versiyonunu hem se k700'e hem de n-gage'e hem de 7200'a yükledik.

gerçi 7200'a yüklenemedi, telefonda 1,5Mb boş alan olmasına karşın heterli hafıza yok dedi.
    k700'e yüklendi ama oturum açamadık, e-posta ile bilgilendirdim en kısa sürede halledeceğiz dediler.

n-gage'e yükledim, uygulama "açılmadı" bile, e-posta ile bilgilendirdim ztn symbian sürümü var dediler, ben de bilmiyordum sanki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Chriseba

n-gage kullanıyorum.

symbian sürümü en son bir güncelleme yaptı. hiç bir şekilde oturumu açamıyorum. ya bağlantı zaman aşımı, ya da hatalı kullanıcı adı veya şifresi uyarısı veriyordu. e-posta ile bilgilendirdim en kısa sürede halledeceğiz dediler.

java versiyonunu hem se k700'e hem de n-gage'e hem de 7200'a yükledik.

gerçi 7200'a yüklenemedi, telefonda 1,5Mb boş alan olmasına karşın heterli hafıza yok dedi.
    k700'e yüklendi ama oturum açamadık, e-posta ile bilgilendirdim en kısa sürede halledeceğiz dediler.

n-gage'e yükledim, uygulama "açılmadı" bile, e-posta ile bilgilendirdim ztn symbian sürümü var dediler, ben de bilmiyordum sanki...

Alıntıları Göster
    evet bende de bazen kullanıcı adı şifre hatası bazen de bağlantı hatası verdi. silip yeniden yukledim bu defa da sms gonderilecek dedi tamam dedim bi turkcell numarası cıktı gonderilecek kısmına onu da okeyledim ama sms gonderimi basarısız tekrar deneyin dedi. defalarca yaptım ama aynı. mig33 için iyi diyorlar ama bende o da sorun cıkardı bağlanamadım. eMSN de tek kisiyle konusabiliyosun her defasında close session yapmak gerekiyo fln kötü bir durum ve zaman alıyor. bunlardan baska ücretsiz kullanabileceğimiz bir java msn uygulaması var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: KaFKa

evet bende de bazen kullanıcı adı şifre hatası bazen de bağlantı hatası verdi. silip yeniden yukledim bu defa da sms gonderilecek dedi tamam dedim bi turkcell numarası cıktı gonderilecek kısmına onu da okeyledim ama sms gonderimi basarısız tekrar deneyin dedi. defalarca yaptım ama aynı. mig33 için iyi diyorlar ama bende o da sorun cıkardı bağlanamadım. eMSN de tek kisiyle konusabiliyosun her defasında close session yapmak gerekiyo fln kötü bir durum ve zaman alıyor. bunlardan baska ücretsiz kullanabileceğimiz bir java msn uygulaması var mıdır?

Alıntıları Göster
    cepte msn e bağlanabilen var mı bugünlerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: xandy

cepte msn e bağlanabilen var mı bugünlerde?

Alıntıları Göster
    miLLet ߀nde jawa desteqLi teL. war ona msn messenger atmak istiyorum ama nerden hani siteden ßana yardım ederseniz sewinirim arıyorum ama ßuLamıyorum
  • yaff ben bi türlü bağlanamdım turbo msn le bide ücrtelendirme ne kadar onu bi öğrensek
  • Arkadaşlar nokia 9300 communicator için messenger bilenler varmı, bende agile vardı artık bağlanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zer Gıfari

Arkadaşlar nokia 9300 communicator için messenger bilenler varmı, bende agile vardı artık bağlanmıyor
    k700i nin msn e bağlandığını bilmiyodum..ayar çekip bi deniyim gerçi günün yarısından çoğundan msn deyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: feat

k700i nin msn e bağlandığını bilmiyodum..ayar çekip bi deniyim gerçi günün yarısından çoğundan msn deyiz

Alıntıları Göster
    yaw bişey sorcam bu program moto v3te çalışmıyormu
    moto'da java destekli ama programı yüklüyorum sms gönderme esnasında kabul ediyormusunuz diyince tamama basamıyorum bi türlü kabul etmio
  • quote:

Orijinalden alıntı: santacruz

yaw bişey sorcam bu program moto v3te çalışmıyormu
    moto'da java destekli ama programı yüklüyorum sms gönderme esnasında kabul ediyormusunuz diyince tamama basamıyorum bi türlü kabul etmio

Alıntıları Göster
    bende cepte msn indirdm ilk msjı yolladı ama oturumu acamıyor. versiyon kontrol diyor, ondan sonra da zaman asımı.. telfn modeli 6670.. nasıl yapıcam ayarlarını??

• quote:

Orijinalden alıntı: kebeLek

bende cepte msn indirdm ilk msjı yolladı ama oturumu acamıyor. versiyon kontrol diyor, ondan sonra da zaman asımı.. telfn modeli 6670.. nasıl yapıcam ayarlarını??

Alıntıları Göster
    beyler benimki 6600 bana yorum deel de site lazm bilen varsa bana da bi haber versinn

• quote:

Orijinalden alıntı: eXe|hack

miLLet ߀nde jawa desteqLi teL. war ona msn messenger atmak istiyorum ama nerden hani siteden ßana yardım ederseniz sewinirim arıyorum ama ßuLamıyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: eXe|hack

Telefonunun ne olduğunu söylememişsin ama jar uzantılı java programlarını destekleyen telefonlarda çalışan msn programı. Symbian tellerde de
    çalışıyor. İşine yarayabilir
    http://rapidshare.de/files/4908712/QuickIM.jar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: nisanci_1

beyler benimki 6600 bana yorum deel de site lazm bilen varsa bana da bi haber versinn

Alıntıları Göster
    www.my-cep.com wewww.guduwap.com burda ıstedııgın msn prog bulabılırsın .....

• quote:

Orijinalden alıntı: jasson

www.my-cep.com wewww.guduwap.com burda ıstedııgın msn prog bulabılırsın .....

Alıntıları Göster
    ya turbo msnin register kodunu bilen varmı 1,91 yada 1,81 versiyonları için
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.