Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.579
Cevap
37
Favori
400.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacker kardeş.....ben ışıklarda falan bir sürü FSI golf geçtim, octavia geçtim....FSI motorlarınızı da gördük... madem çok iyi motorlar, niye 1.6 benzinli certatolarla kapışamıyolar? sanki çok üztün bi araba, gören de subaru impreza sanır he
  • Hadi size inandık diyelim sayın arkadaşım. Aradaki 20.000 ytl farkı bu inancımız sayesinde cebimize koyacakmısınız. Elalem 50.000 ytl ye ev bile alıyor. Fiyatı ve donanımı uygun diye aldık Cerato yu. Artı bahsettiğin aracın yıllık vergisi ile Cerato nun yıllık verigisi arasında 855 ytl fark var. Yani rahat rahat 6 depo eurodizel alıp 6000 km de yol giderim.

quote:

Orjinalden alıntı: hackersun

bana, KIA deme, DÜNAYALAR SENİN OLSUN

BU SÖZ ÇOK TUTUCAK...ARKADAŞLAR, ARTIK ALMAN ARABALARINA BAKIN BİRAZ...ŞU CERATO DENEN ARAÇLARI, BİR JETTA, EZER GEÇER YA...İNANIN GERÇEKTEN , KALİTE OALRAK ÇOK FARK BU ARAÇLARDA...İNANIN BANA...KİA-HYUNDAI KALİTE OALRAK HALA UZAKTA ALMAN RAKİPLERİNDEN...AMA MAKYAJLI CERATOLARIN MOTORLARI GÜZELMİŞ EN AZINDAN KAĞIT ÜZERİNDE BÖYLE GÖRÜNÜYO....GELSİN Bİ GÖRELİM...

(GELSİN, Bİ ELİMİZİ ÖPSÜN, ÖZÜR DİLESİN, BELKİ AFFEDERİZ

• oh be...sustu galiba
  • Arkadaş yanlış koldan saldırdı. Hani dese "Kia' ya bu kadar para verilir mi? Bakın şu markanın şu modeli daha uygun" belki daha başarılı olacak. Galiba o da yanlış yerden geldiğini anladı, aman bi daha olmasın
  • ya benim anlamadığım, millete ne ya..beğendik aldık cerato yu...sanki parasını onlardan mı aldık ya....

bence çok güzel ve kaliteli bi araç..kim ne derse desin....

bizim köyde bi laf vardır ; '' MALI OLAN , MALININ BOKUNU YESİN'' diye..yani, bizim cerato muz var,cerato yu seviyoruz.. vosvosu olan da, vosbosunu sevsin kardeşim..karışmasın kimse kimsenin arabasına...
  • Beyler bende şu yeni Cerato yu bekliyorum yaw. En erken ne zaman gelebilir acaba? Makyajsızı alacaktım ama yenisini bekliyorum şimdi.
  • şimdi ben dışardan arkadaşların tamamen karalama amaçlı söylemlerine bir anlam veremiyorum,niyetleri de beni çok ilgilendirmiyor,burası aynı markayı paylaşan arkadaşların paylaşım sitesi burada otomuzla ilgili bildiklerimizi ve bilmediklerimizi paylaşıyoruz ki bilgi edinelim.bu tür insanlara lütfen kimse cevap vermesin ki istedikleri olmasın.
  • iyi de, uyarıyoruz...kötü mü yapıyoruz...
  • uyarmana gerek yok kardeşim burda herkes aklı başında insanlar,biz elimizdeki parayla piyasada alınabilecek en iyi otomobili aldığımıza inanıyoruz,cerato ile yapılan abartılı yorumlardan ben de hoşlanmıyorum ama ben diğer otomobillerle ilgili yapılan abartılı yorumlardan da hoşlanmıyorum,dolayısıyla gereksiz bi tartışma yaratmaya çalışıp milleti kızdırmaya çalışmanın hiçbir anlamı yok,lütfen böyle işlerle uğraşma çünkü sen ne dersen de ben arabamdan(cerato diesel hb advance)memnunum,ama bu diğer markaların kötü olduğu anlamına gelmez,saygılar...
  • Ayrıca ben 8 valf li motor kullanmak istemiyorum , ben daha fazla vergi vermek istemiyorum , ben serviste tabiri caizse eşşek gibi sıra beklemek istemiyorum , en basitinden bir klima kompresörüne 600 ytl vermek istemiyorum yani yedek parçaya fahiş fiyat vermek istemiyorum ve ben 5 yıl garanti istiyorum ... 2001 Model vw Polo'm var eniştemde de 2003 touran var bana kimse vw şöyle iyi böyle iyi böyle kolay satılır demesin , 97 model hyundai accentimi 1 günde sattım ama polomu 5 ay uğraştım bi ton reklam verdik satamadım kullanıyorum ... Cerato ile Jetta arasında (diesel) muazzam bir fiyat farkı var ve biz Cerato sahipleri zaten jetta dan her konuda iyi olduğumuz iddaa etmiyoruz lakin bazı konularda da avantajlı olduğumuz durumlar var ...
  • heeeyyttt, konuşun be ceratocular...
  • ya kardeşim bırakın şu araç karşılaştırma işini biz beğendik aldık ceratoyu ve kendi adıma söyleyeyim iyikide almışım bence aldığı paraya hak ediyor zaten bu fiyata alına bilecek en kral araç tartışmaya gerenk yok
  • beyler bu işler bütçe meselesi ceratoya bok atanları cidden anlamıyorum ben şahsen golf4 sahibi insanım ve orta halli bi vatandaşım şimdi bnm param ceratoya yetiyosa naapiyim aç kalıp da jetta mı aliyim???
    bnm için cerato şuan en mantıklı araçlardan biri keşke biraz birikmiş param olsa da gitsem alsam miss gibi dizele binsem tipi de bnm çok hoşuma gidiyo sonuç olarak paran varsa gider alırsın jetta paran azsa binersin ceratoya paşa paşa
  • sen kimsinki milleti uyariyorsun! ceratoyla ilgili varsa tecruben konusursun. bizde degerlendiririz. desteksiz atip tutuyorsun. arkadaslar boyle desteksiz atanlara cevap vermeyin. sonra kendini birsey sanir.
  • Evet o uyarma lafıda çok abest olmuş sadece gülünür ...
  • Uyarması gerek biri varsa, o da biziz...

Dikkat dikkat, CEARTO su olmayanlar, kaçırdığınız çok şey var
  • arkadaşlar benim bi sorunum var arka emniyet kemeri bağlantı yerinden garip bi ses geliyo gacır gucur diye ...daha önce böyle bi sorun yaşayan oldumu yada sesi gidermem için ne önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim saygılar
  • arkadaslar bende CERATO almak istiyorum. cerato bir cok arabaya kalite olarak fark atar. evet mukemmel degil. ama fiyatı mukemmel. ayrıca ceratoda İNTERCOOLER varmıs.
  • Cerato' nun arabam.com yorumu ...
    Bazı yanlışlar var ama genelde olumlu. Mesela iki değil üç model var. Motor gürültüsü ilk çalışınca biraz var ve içeri geliyor ama motor ısınınca kalmıyor. Ses yalıtımı geliştirilmeli denilmiş ama bu haliyle bile dışardan gelen sesleri duyamazken biraz daha gelişirse başka araçların kornasını bile duyamayacağım için bunu istemiyorum

http://arabam.e-kolay.net/arabamtest/kia_cerato_2006/kia_cerato_2006_1.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 21 Eylül 2006; 11:24:31 >

• O testte baya hata var ben hepsini e mail olarak yazara gönderdim ama hepsi geri döndü ... Mesela test verileri , 38 metrede durmuyor Cerato en az 40-42 metrede duruyor , 6000 devirde 102 hp üretiyormuş o da yanlış 5000 devirde üretiyor o gücü , arabanın bagajını çekmişler içerisi zifirikaranlık , ön yolcu koltuğunu en geriye çekmişler ve arka kısmın fotoğrafında diz mesafesi çok az gibi görünüyor ama ceratonun diz mesafesi baya yeterlidir şahsen benim boyum 1,80 ve kendim oturduğum koltuğu ayarlayıp arkaya geçtiğimde dizlerim ön koltuğa deymiyor bile , lastik ölçüleri yanlış yazılmış 185 diyor 205 diyeceğine , yani kısaca bu bir test değil atmasyon bir iş olmuş okumaya değmez ...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.