Şimdi Ara

Cerrahpaşa hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ahahaha görmüyor musun hocalarin paylaşımlarını atıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çapaya gidenlerin çok büyük kisminin hedefi Cerrahpaşa olup tutmadığı için çapaya gidenler bu sebeple Cerrahpaşa hakkında kötü konuşmaları normal bana görevden ayrılan bir tane hoca göndersinler ben de yazdığım her şeyi sileceğim haydi bakalım

• inşallah bir şey olmazsa seneye ordayım

• İstanbulda özel bir tıp mı (medipol,acıbadem..)yoksa Cerrahpaşa'mı?Artıları eksileri nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stravdiots S kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu ikilemde zamanında ben de kaldım özellikle özel üniversitelerin verdiği bursları düşünürsek bu gayet normal bir durum fakat özel üniversitelerin bence temel sıkıntısı klinik eğitimde yeteri kadar hastayla eğitim görememiş olmak çünkü özel hastaneye gelen hasta hasta değil musteridir ve kendisine bir öğrenci tarafından bakılmasını istemez
    Ayrıca devlet hastanesine yatan hasta sayısı ile özel hastanelere yatan hasta sayısı kıyaslanamaz
    Teorik eğitimleri gayet iyi olabilir belki koşulları devlet üniversitesinden daha iyi olabilir ama bence klinik eğitimde devlete göre bu durumlardan ötürü bir adım geride kalıyorlar
    Bana hocalarımın ve büyüklerimin söylediği şey şu doktorluk hasta üzerinde icra edilen bir meslek ve ne öğretim hayatin boyunca ne kadar çok hasta görüp ne kadar çok hastalık tecrübe edersen bu seni meslek hayatına o kadar iyi hazırlar

• AliiBaba07 A kullanıcısına yanıt
    Şu son dönemde cerrahpaşa ile ilgili bölünme mevzusu yeniden yapılma gibi şeyler ne durumda ve nasıl etkiliyor?

• Stravdiots S kullanıcısına yanıt
    Yukarıda açıklamıştım aslında ama hocamızın bize yolladığı maili sana da göstereyim Cerrahpaşa hakkında

• Normal bir Anadolu üniversitesinden cerrah paşaya yatay geçiş yapmak çok mu zor?

Fakültede var mı boyleleri?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.