Şimdi Ara

Cerrahpaşa hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cerrahpaşa tıp fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim merak ettiğiniz soruları bekliyorum

• knk ing mi okuyon tr mi
  • çapa mı cerrahpaşa mı objektif olarak değerlendirirsen ?
  • starixabanyedi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Cerrahpaşa .
    Hacettepe ile bi nebze kiyaslayabiliriz belki ama çapa seviye olarak daha geride kalıyor
    Bilgisiz insanların yaptığı suçlamalara bakmayın hiçbir eksiği yok okulun ve hatta yenilenme projesi tamamlandıktan sonra ülkedeki tartışmasız en iyi tıp fakültesi olacak
  • Türkçe okuyorum dostum
  • İngilizcesi %100 ingilizce mi bilginiz var mı? Ben başka tıp fakültesindeyim geçmeyi düşünüyorum ama ingilizce olmasını istiyorum. Yani ders ingilizce işlensin kitap, not, slayt her şey ingilizce olsun
  • Kara Komite kullanıcısına yanıt
    Sanırım öyle fakat arkadaşların söylediğine göre bazen bazı durumlarda istek üzerine Türkçe anlatıldığı da oluyormuş ama genelde İngilizce anlatılıyor
    Bildiğim kadarıyla yurtdışından gelen öğrenciler de olduğu için biraz mecburi oluyor İngilizce anlatım
  • AliiBaba07 A kullanıcısına yanıt
    Bu söylemler korkutuyor beni de
    Tıpı araştırma hedefiyle yazdım ve ingilizce şart yani başka yolu yok. Tercih döneminde tek ingilizce eğitim veren yerleri yazmıştım zaten
    Yenilenme projesi hakkında bilgin var mı peki nereye taşıyorlar fakülteyi kaç yıl sonra eğitim yeni yerde olacak?

Edit: Hocam 57. mi ne olmuştunuz siz geçen seneden hatırladım doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 3 Ağustos 2018; 17:48:55 >
  • Yenilenme süreci hakkında şunu söyleyebilirim size fakültemiz herhangi bir yere tasinmiyor olduğu yerde yenileniyor
    Yavaş yavaş yıkılıp yeni binalar yapılıyor
    Ama İngilizce binası zaten yeni orada herhangi bir yenileme çalışması yok temel bilimler binası bu sene yıkılacak yeni yapılan geçici prefabriklerde ders göreceğiz
    Prefabrik dediysem de bakmayın gayet güzel yapılmış çok sağlam binalar hiçbir sıkıntı yok
    Taşınma konusunda bazı dedikodular var ama tamamı asılsız daha geçtiğimiz günlerde arsanın tapusu fakülteye verildi ve yeni binaların ihale süreci tamamlandı
    Edit ygsde 24. Olmuştum dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliiBaba07 -- 3 Ağustos 2018; 17:54:3 >
  • Kanka Hazırlık okudun mu Hazırlıkta İng halledilebiliyor mu
  • Türkçede hazırlık yok İngilizcede de muafiyet sınavı var ama bildiğim kadarıyla o sınavı çoğu kimse geçiyor
  • 11. Sınıfa geçtim önerileriniz nelerdir? Bu yaz birşey yapmamak ne kaybettirir ? İngilizcesi b1 b2 seviyesinde biri ing tıp yazarsa ne kadar zorlanır ? Hedefim ilk 3 k . Kendi kafamda planladığım birşey var bunun hakkındada yorum yapabilirmisiniz. 11. Sınıfta 11 i sağlam şekilde ilerletip boş vakitlerde hafta sonları tyt mat geometri ve bunlara ek paragraf ve problemler yapmayı , 11. Sınıf yazı 11 tekrar tyt fen matematik çalışmayı planlıyorum 12 için şuan pek birşey düşünmedim. Vereceğin cevaplar için teşekkür ederim.
  • Başkan sakin ol ya önünde iki sene var daha çok rahat yetiştirirsin her şeyi umarım önümüzdeki dönemde her şey istediğin gibi gider
    Teşekkür ederim inşallah.
  • Hocam yurt-burs-yiyecek hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 3 Ağustos 2018; 20:50:9 >
  • Bu da capanin en tanınmış hocalarından Erbuğ Keskin hocanin geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ama siz bilirsiniz Cerrahpaşa hakkında Cerrahpaşa hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliiBaba07 -- 3 Ağustos 2018; 20:34:51 >

up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 3 Ağustos 2018; 20:51:7 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.