Şimdi Ara

Cevap: Arabamı satıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracım tamamiyle orjinel değişen parçası yok diri bir araçtır lpg önceden de takılmamış olup motor durumuda cok iyidir şehir içinde 30 krş yakıyor maximum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-garaj-arabasi-130-00-km-9-800-tl-59283281/detay/
    aracımla ilgili görüşlerinizi bekliyorum...

• RL modeline göre (tamponlar boyasız, otomatik cam vs yok, (lpg de yok bu araca lpg siz binmem benim görüşüm)) fiyat çok yüksek hocam tabi bu benim görüşüm, 7 civarı bulursam alacağım, hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntonioMontana

RL modeline göre (tamponlar boyasız, otomatik cam vs yok, (lpg de yok bu araca lpg siz binmem benim görüşüm)) fiyat çok yüksek hocam tabi bu benim görüşüm, 7 civarı bulursam alacağım, hayırlı satışlar.

teşekkürler...LPG gerek duymamıştım ben çünkü senede 10 bin km yapıyorum lpg taktırırsam yakıtım 5 krş düşer pek gerek yok aslında 7 bin e de bulmak zor tabi siz istanbul değilde başka şehirdeyseniz bilemem...
  • millet almış başını gidiyo tabiki araç sizin istediğiniz fiyata satarsınız... mekezi kilit yok hd yok elektrikli cam yok devir saaati bile yok lpg yok 9 bin lira para vede 34 plaka
    ciddi alıcılar varsa 99 model lpg li rni modeli var akrabamba beyaz renk araç güzel bu araç 9250 ise üstüne bişiyler ekleyin alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis

millet almış başını gidiyo tabiki araç sizin istediğiniz fiyata satarsınız... mekezi kilit yok hd yok elektrikli cam yok devir saaati bile yok lpg yok 9 bin lira para vede 34 plaka
    ciddi alıcılar varsa 99 model lpg li rni modeli var akrabamba beyaz renk araç güzel bu araç 9250 ise üstüne bişiyler ekleyin alın

merkezi kilit var,alarm var,usb ve cd li teyp var,arabadaki kolduklar deri-kumaş cogu arabadan temiz lpg olmaması bir ayrıcalık deildir orjinalligini bozar arabanın hemde arkamda bomba taşımaya niyetli deilim...
  • kardeş söylediğin araç sonuçta rl merkezi kilit var ön camlarda elektriklimi
  • O Fiyata Satmanız hocam enjeksiyonlular o fiyata gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

O Fiyata Satmanız hocam enjeksiyonlular o fiyata gidiyor.

birader istanbul da enjeksiyonlu brodway lar 10 bin den aşagı deil yani istanbul da benim aracım bu fiyatı eder pazarlıkla en az 8.750 bırakırım enjeksiyonluyuda 9.750 ye alırısn yani sandıgın kadar düşük deil fiyatlar...
  • quote:

kardeş söylediğin araç sonuçta rl merkezi kilit var ön camlarda elektriklimi

merkezi kilit var evet alarm da var,usb-cd li teyp de var ama camlar elektirikli deil işte :Ss
  • quote:

Orijinalden alıntı: winnerr

quote:

birader istanbul da enjeksiyonlu brodway lar 10 bin den aşagı deil yani istanbul da benim aracım bu fiyatı eder pazarlıkla en az 8.750 bırakırım enjeksiyonluyuda 9.750 ye alırısn yani sandıgın kadar düşük deil fiyatlar...

şimdi vatandaş sadece 750 lira için rni yi bırakıp rl alacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winnerr

quote:

şimdi vatandaş sadece 750 lira için rni yi bırakıp rl alacak

zevk meselesi...
  • üstadım ben istanbulluyum doğma büyüme aracının edeceği fiyat maksimum 7750 tldir
    9350 tl istemek hakkındır ama herşeyin piyasası var umarım o fiyata satabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enspektör

üstadım ben istanbulluyum doğma büyüme aracının edeceği fiyat maksimum 7750 tldir
    9350 tl istemek hakkındır ama herşeyin piyasası var umarım o fiyata satabilirsin..

8500 veren birisi var bakalım görüşüyrouz olacak gibi ama adam tekirdağ da oldugu için istanbula gelmesini bekliyeceğim...
  • çook beklersin o arabanın edeceği arkadaşlarında dedği gibi en fazla 7.500 eğer bu fiyatın üzerinde bi fiyat veren varsa hemen sat çünkü araban o kadarda ii durumda gözükmüo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.