Şimdi Ara

Cevap: twisted fate ile ilgili bütün mekanikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çöp diyen muhterem arkadaşlar master yi dışında oynamayı bilmeyenlerdir.
    Stun kartın dışında ganklerden kaçabileceğin bir mekaniğin yok, bundan dolayı ignite yerine kesinlikle ghostla girmeni tavsiye ederim. Böylece hem ganklerden rahat sıyrılabilirsin hem de w kullandığında senden kaçmaya başlayan rakiplerini rahatça yakalayıp tokatlayabilirsin.
    Ward almaya bak dediğim gibi lanede güvende olman lazım eğer ezilirsen çok sıkıntı çekersin.
    Ultini verimli kullan haritayı sürekli takip et. Her kullanışında ya skor al ya da arkadaşına aldır. Ayrıca ulti rakip takımın tamamını görünür kıldığı için fightlarda rakibi yakalamada kullanabilirsin.

NOT: Yeraltı Avcısı TF var bende ama yine de en cool skini Vahşi Batılı TF'dir.
    Edit: Hero flashta kullanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raphaen -- 31 Temmuz 2015; 12:01:45 >

• stun kartı dışında kaçma mekaniği yok diyorsun flash neye yarıyor? spelleri katma dersen ghost demişsin? wütüfü.
  • Flashı 10 saniyede bir atamazsın. Hadi dediğin doğru olsun bir kere attın kurtuldun gankden. Adam 2. defa geldiğinde "Dur kardeş flash cd'de o bitsin öyle gel" mi diyeceksin? MS bakımından aşırı sıkıntı çekiyor tf.
  • Raphaen kullanıcısına yanıt
    o zaman flash ı da ekle oraya yoksa eksik rehberden ban yiyebilirsin.
  • Ekledim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

o zaman flash ı da ekle oraya yoksa eksik rehberden ban yiyebilirsin.

zaten yanlışlıkla konu açmış herhalde . bazen taslaklarda sorun oluyor konu açılıyor kendiliğinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raphaen

Ekledim hocam.

tamam şimdi okunabilir ve güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raphaen

Ekledim hocam.

çok geç ban yiyeceksin
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Peki
  • Skin konusuna katiliyorum naru agbeyimizde vahsi batili seviyor.
    Master yi ye katilmiyorun oyundaki en kirilgan champlerden biri q ile cc dodgelayamazsan olusun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo Cowsep ağır noob o zaman senin göznde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.