Şimdi Ara

CEVAP veremeyince topic kapandı!....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu fenerbahçe cumhuriyeti benim gerçekten sinirlerimi bozuyor! Eğer bir takımımız ülkemizi uluslararası arenada temsil ediyorsa orada FENERBAHÇE CUMHURİYEti sloganı yerine TÜRKİYE CUMHURİYETİ sloganını kullanmalı işte o zaman başarıları bütün halkı gururlandırır yoqsa ben fenerbahçe cumhuriyetin,in takımın kazandığı başarıyla gururlanmam! Bu konuda kesinlikle yetkililerin bir şeyler yapması lazım!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: cputezcan

Arkadaşlar bu fenerbahçe cumhuriyeti benim gerçekten sinirlerimi bozuyor! Eğer bir takımımız ülkemizi uluslararası arenada temsil ediyorsa orada FENERBAHÇE CUMHURİYEti sloganı yerine TÜRKİYE CUMHURİYETİ sloganını kullanmalı işte o zaman başarıları bütün halkı gururlandırır yoqsa ben fenerbahçe cumhuriyetin,in takımın kazandığı başarıyla gururlanmam! Bu konuda kesinlikle yetkililerin bir şeyler yapması lazım!!!!

elimizden bişi gelse keşke ama ne çare...

• cputezcan

Birazdan seni CPU yanar bence
  • JaSoN'un son mesajını görmedin sanırım.
  • ***imp*** temin foto koydun stadın işine gelen tarafını göstermişin bende diğer tarafını göstereyim

• yoq nasip olmadı çunku kapandı herhalde topic başlığı bazı FENERLİLERi kızdırdı ama gerçekten de çok gereksiz bir slogan
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

***imp*** temin foto koydun stadın işine gelen tarafını göstermişin bende diğer tarafını göstereyim

bu foto nun diğer tarafında fenerbahce cumhuriyet i ne de yakışır dimi.

ATATÜRK'ün karşısına fenerbahce cumhuriyet i

alkış.gif
  • Sadece konu değil, @cputezcan da fazla durdu gibime geliyor..
  • Atatürk Türkiye Cumhuriyetini benimsetmek için ne kadar uğraştı demi, şu an hayatta olsa slogana ilk tepkiyi heralde o gosterirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***imp***

bu foto nun diğer tarafında fenerbahce cumhuriyet i ne de yakışır dimi.

ATATÜRK'ün karşısına fenerbahce cumhuriyet i

sen bana fb cumhuriyeti deyip Türkiyeyi inkar eden fb li göstersene?
  • sen kimsin bizim Türklüğümüzü sorguluyorsun...adamsan, Türksen Türkçe konuş önce

ilk okula giden çocuklar bile daha geniş düşünüyor.sen daha o olgunluğa erişemedin galiba.Milli maça

Fenerbahçe formasıyla gidilmezmiş diğer takım taraftarları saldırırmış.sen bazı değerlerimizi

kavrayamamışsın daha.Bizim için ülke menfatleri başta gelir.merak etme milli maçta kimse kimseye tuttuğu

takımdan dolayı saldırmaz.saldırırsa senin gibi saçma sapan konuşanlara saldırır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.