Şimdi Ara

Changeling (Sahtekar)'ın Sonu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler az önce Changeling filmini izledim. Ama dvd den izledim sinema çekimiydi. Film bittiğinde, yani sonunda yazılar yazıyor. Bu yazılar herhalde gelecekleriyle ilgiliydi. (hani, şu kişi 3 yıl sonra şuraya yerleşti, bu buraya taşındı gibi yazılar olurya filmin sonunda işte öle bi yazıydı sanırsam)Çünkü zaten tam bitmedi konu, çocuğa ne olduğunu anlamadık. Ama sinema çekimi olduğundan okunmuyordu ordaki yazılar. Altyazıyı yapan adamda o yüzden yazmamış olabilir onları.. Yani diyeceğim filmi izleyen varsa ve eğer o sonda ki yazılar gelecekleriyle ilgisiyle yazabilir misiniz ne yazdığını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 28 Şubat 2009; 20:48:18 >

• film gerçek bir hikaye ya sonunda da o polislerin aldıklarını cezaları falan yazıyor.çocuğunu bulamadı ama hukuk mücadelesini kazandı.
  • baktım senin için şöyle bişey diyo

..duyumlara göre Captain Jones uzaklaştırıldı Chief Davis görevden alındı ve Başkan Cryer tekrar seçimlere katılmadı ve aziz briegleb radyosunu ömrünün sonuna kadar polis kötü yönetimini ve yolsuzluğu ortaya çıkarmak için kullandı. Skandalın etkisinden kurtulmak için Wineville belediyesi ismini Mira Loma olarak değiştirdi. Cristine Collins oğlunu aramaktan hiç bir zaman vazgeçmedi...
  • Gerçek bir olayı anlatıyormuş film. Film bittikten sonra biraz araştırma yaptım ama maalesef ingilizce olduğu için anlayamadım.
    Kadın keşke çocugunu bulsaymış :(
  • Mekans1z, Claymore teşekkürler cevaplarınız için.. Çok merak etmiştim o yazıyı:)
    BluuBZer0 aynen dediğin gibi
    keşke bulunsaymış. gerçek hikaye olunca daha da üzülüyo insan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.