Şimdi Ara

Char codegen e Satılmıştır.Konu Silinsin Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadaşLar Charı codegen isimli üyeye satmış bulunuyorum problemsiz bir satış oldu hayırını görsün inşallah.iyi forumlar. konu silinsin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acubra -- 17 Şubat 2009; 14:57:10 >

• hocam char ı inceledim güzelmiş satılmadıysa almayı düşünürüm fiyatta biraz düşersen tabi msn. ekledim ama ben yinede msn wereyim sana h.oguz131@hotmail.com
  • Keşke imkan olsaydı Kesinlikle alırdım. Baktım int bow olmuyor, çekerdik skilleri direk heuksal

4 yıl önce SRO ya ilk başladığımda oynadığım server idi Venice. 59 Lv.da veda ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

Keşke imkan olsaydı Kesinlikle alırdım. Baktım int bow olmuyor, çekerdik skilleri direk heuksal

4 yıl önce SRO ya ilk başladığımda oynadığım server idi Venice. 59 Lv.da veda ettim

Ya anladık duygu sömürüsü yapma

• quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

Keşke imkan olsaydı Kesinlikle alırdım. Baktım int bow olmuyor, çekerdik skilleri direk heuksal

Ya anladık duygu sömürüsü yapma

Acı banaaaaaaaa
    kontör al!

• KabuL eTTim KardeŞ Msn ini Fiyatta İndirim yapıcam Konuyada Yazdım anLaşırız Merak eTme ..UpLarınızı esirGemeyin. AurorAbeam Niye İmkanın yok kardeş =) :S
  • CHAR GUZEL INŞ. SATARSIN KARDESIM

UP
  • Yorumun Ve up'un için TeşekkürLer kardeşim saoLasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.