Şimdi Ara

ÇİFT FONKSİYONLU OTO KOLÇAĞI 19,90 TL KARGO BEDAVA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben aldım başka yerlerde 30 tl'den aşağı yok kargoda bedava olunca sıcak olduğunu düşündüğüm için konuyu açmış bulunmaktayım.
    http://www.kliksa.com/urun/space-cift-fonksiyonlu-uzatilabilir-yumusak-ara-kolcak-763042/901776762
     ÇİFT FONKSİYONLU OTO KOLÇAĞI 19,90 TL KARGO BEDAVA

• bende 2006 fiesta var uyar mı acaba?
  • sitede kargo bedava vs yazmıyor...

bu üründen eski aracıma almıştım...çok fazla gıcırdıyor , çatırdıyor vs vs çok ses yapıyor...
  • Ben 2 3 ay önce aldim bunun aynı modeli buyuk boyundan Alfa Romeo Pro arabama takmak icin ama usendim öyle kaldi.. Alt baglantı kısmı plastik ve cok zorlarsanız kırılır ama 20 liraya bedavaymıs tavsiye ederim.. Ben buyuk boyunu 25e almıstım..
  • aldık teşekkürler

not: kargo ödeme ekranında ücretsiz olarak çıkıyor..
  • Benim 2000 broadway e olur mu acaba koltuk arasını sıkştırır kotuk hareketini engellerse bir işe yaramaz bilemedim ama sıcak birde sadece siyah renk var galiba grisi 36 tl gözüküyor.
  • Bej rengini 2 hafta once hizlial dan aldim. 30 liraya.
    Gicirdiyor ama fiyati iyi..

Universal oldugu icin her araca uyar... Benim aldigim dreamcar di...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • libolar hemen 36 ya çıkar mış 19 ken kaç al dedim almadı sistemden attı dudu zaten
  • Fiyat 36,49 görünüyor
  • merkep kullanıcısına yanıt
    bu ne la 36 ya çıkmış 5 dk içinde yuh
    konu silinsin. Paylaşım için teşekkürler. Birde kliksa üyesi olduk durduk yere

• ÇİFT FONKSİYONLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canakkaledenselamlar -- 23 Ocak 2014; 0:25:12 >
  • 19 değil 9 tl bile etmez.Aldım aracıma takarım diye ürünü görünce direk çöpe attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

19 değil 9 tl bile etmez.Aldım aracıma takarım diye ürünü görünce direk çöpe attım.

Ben bu üründen almıştım, bunu ayaklarından vidalamak için el frenin olduğu konsoldaki pilastiğe 4 tane delik açmıştım daha 1 hafta geçmeden ürün menteşesinden çıkıp elimde kalmıştı, konsolu deldiğimle kaldım. Siz siz olun böyle şeylere para vermeyin, adamlar boşuna orjinalini üretmiyorlar, aracınızın kendi ürettiği orjinal ürünü almakta her zaman fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.