Şimdi Ara

Çift Su Girişli Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çift su girişli çamaşır makineleri hakkında tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler beklemekteyim, 1 hafta içinde eve taşınmadan makineyi almam gerekiyor.
    Biliyorum çift su girişi gereksiz denilebilir, fakat güneş enerjisi sistemi olması nedeniyle ve evde hemen her akşam çamaşır yıkanması nedeni ile aradığım ilk özellik.. Önem derecesine göre aradığım özellikleri sıralayacak olursam:

- Çift su girişi
    - Yük (ağırlık) sensörü (deterjan tavsiyesi için, malum her akşam çamaşır yıkanınca ve temiz olsun diye deterjan bölmesi ağzına kadar doldurulunca, bir de benim tavsiyelerime uyulmayınca belki makinenin tavsiyesine uyulur da tasarruf ederiz :)
    - 7 veya 8 kg, yorgan yıkama programı olan,
    - Tabii ki temizlik ve özellikle durulaması iyi (deterjan artığı kalmaması için) ve mekanik ve elektronik olarak dayanıklı.

Forumun ilgili başlıklarını baya bir okudum, sitelerden makinelerin özelliklerini inceledim, fakat özellikle bazı markalarda su girişi tek mi çift mi kendi sitesinden bile belirtilmiyor. Bütçem 1000 tl, maksimum 1100 olabilir. Forumda önerilen bosch, siemens, profilo serisi olabilir ancak örneğin profilo cm1221cgtr çift su girişli ama yük sensörü yok. önerilen lg ve samsunglarda da su girişi tek mi çift mi bilgisine ulaşamadım. Candoğan62 başta T-una ve tecrübeli tüm arkadaşların yardımını bekliyorum..

• güncel..
  • Bu kadar cevapdan sonra, çift su girişli WAE serisi bosch makineleri de değerlendirmeye dahil ettim. Mukayese yapmak gerekirse, bosch wae serisi çift su girişli makineler, profilo cm1021ctr den biraz daha pahalı. Diğer özellikleri arasında fark yok gibi. İkisi de yerli üretim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.