Şimdi Ara

Cildim çok yağlı :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Kil maskesi güzeldir hoşdur ancak cilt hassas ise sakın sakın yapma cilt cok kızarır ben yapdım fena oldu geçirene kadar pof yani

arkadaşın dediği gibi kil bendede yanma yaptı doktor kullanmamamı söyledi..herkesin cilt hassasiyeti aynı değil kullanmadan önce doktora danışmakta fayda var..başkasına iyi gelen sizede iyi gelcek düşüncesi gütmemeli..bende birinin tavsiyesiyle kullandım 2 hafta pancar gibi gezmiştim

• Kil maskesi falan yalan boş iş onlar. Ocaktan beri Roaccutane kullanıyorun 1 hafta sonra bitiyor. Yüzde siyah nokta, sivilce vs hiç bir şey kalmadı. Sadece ufak izler var onun içinde doktor başka bi ilaç vericekmiş, krem herhalde. Kille falan uğraşmayın gidin bu ilacı kullanın
  • Gerçek anlamda aşırı yağlandı.Bir çözüm bulmak şart
  • Mesaj bulunsun
  • Ayni sorun bende de var yapmadiim sey kalmadi zamanla azaliyor merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yağlı saçlar için çözüm söylüyorum: Sebamed hergün kullanım şampuanı bir süre sonra göreceksiniz ki saçınız muhteşem olmuş. en başta kazık gibi saç olması normal zamanla düzelecek. tavsiye ederim her gün yıkayın ama
  • Bende hazır kil maskesi var cidden işe yarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.