Şimdi Ara

Çileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz uzun olacak özür dilerim hepinizden ama elbet yaşayanlarınız vardır bu sorunu malum konu Türkiye' de kargo şirketleri

Öncelikle 2 tane kargom hemen hemen aynı güne geldi.

*1nci kargom n11 alışverişi MNG kargo

*2nci kargom aliexpress alışverişi Chinapost --> PTTKARGO

MNG ile gelen kargom 28 şubatta bulunduğum ilçeye geldi ve kuryeye teslim edildi, gün içi uğramadılar neyse yarın gelir dedim aramadım. 1 martta kargo 'Teslim Edilemeyen Kargo' pozisyonuna düştü. Ulan ben evdeyim gelen giden olmadı kapı çalmadı, mesaj gelmedi bu nasıl olur. Neyse aradım müşteri temsilcisi aracın bozulduğunu o yüzden getiremediklerini (2 3 tane araçları var)kendim almam gerektiğini söylediler. Adresi eksik verdiğimi iddaa ettiler ki n11 den kontrol ettim eksiksiz(eksik verdiğim bilgiyle başka kargo firması evime getirdi 70bin nüfusluk ilçe sokak isimleri çakışmıyor bile ki böyleyse kuryeye neden teslim ediyorsun haber ver neden haber vermiyorsun ?). Müşteri temsilcisiyle konuşmamız rezalet geçti ben dikkat ederken telefonda ki kadın adresinizi güncelleyin iyi günler deyip çat kapandı suratıma. 2 gün sonra da 180tl sadece kargo masrafı verdiğim siparişim inter by mng ile gelecek şaka gibi rezalet skandal!!!

şimdi PTTKARGO ile gelecek kargom 1 martta ilçeye gelmiş cep numarasından arayıp alabilir misiniz diye sordular. Alamayacağımı söyledim en geç pazartesi ye kadar elinizde olur dediler.

Şimdi kargo ücreti ödeyip aldığınız hizmete bakın ücretsiz kargoya bakın karar sizin ben pişman oldum siparişimi iptal edicem satıcıya da başka kargo firması ile göndermesini isteyeceğim bir daha asla MNGKARGO kullanmayacağım.

eminim herkes yaşıyordur bu sorunları tek olmadığımı düşünüyorum. (Güsulsuz gezmem )

• şikayetvar a yazdığım ve ürünü satan satıcıya kargo ile ilgili soruya gelen cevabı da paylaşıyorum.

Çileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerirÇileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerirÇileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerirÇileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerirÇileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerirÇileden çıkaran kargo şirketi MNG + kıyaslama içerir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.