Şimdi Ara

[b]Çin Malı Iphone Kullananlar ?[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çin malı ıphone kullananlar memnunlarmı ? Ne gibi Özellikleri Var bi Söylermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slokap -- 23 Temmuz 2010; 15:02:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Slokap

Arkadaşlar çin malı ıphone kullananlar memnunlarmı ? Ne gibi Özellikleri Var bi Söylermisiniz ?

özellikmi?
  • evet cin mallarında cok fazla özellik var bilmiyorsan benim bildiklerimi söyliyeyim bluethoot ile bilgisayırını yönetebiliyorsun .s müzik çalıyo ve lcd ekran film izleyebiliyorsun ayrıca wifi Si var baska özellikleride warmıs ama ne bilmiyorum onu bilen arkadaslardan yardım istiyorum :S
  • aklına gelebilecek her özellik var hepsinde

konu yanlış yerde ayrıca ...
  • özellik olarak normal telefonların çoğunda olan özelliklerin hepsi oluyor fazladan tv si felan oluyor. aradığında sesini karşıya karışık ses olarak duyurabiliyorsun. ancak sonradan uygulama yükleyemiyosn bildiğim kadarıyla ve tabi ne kadar kullanışlı ve ne kadar uzun ömürlü olur onuda kullanana sormak lazım
  • Bir kız müzik dinlerken bataryası patlamıştı ve kız can vermişti , bazı riskleri bulunuyor.
    Bence tamamen yasaklanmalı avrupadaki gibi.
  • Hadi ya, bunu öğrendiğim iyi oldu yuh diyorum ama belliki o bi şansızlık yani vardır bir hata neyse allah korusun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.