Şimdi Ara

Çinden sipariş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çinden tablet pc aldım 9-15 gün arasında geleceğini bildirdiler. ve ptt kargo ile gelecek. 11 gün oldu ürün hala elime ulaşmadı. ptt kargo daha kaç gün erteler bir fikriniz var mı arkadaşlar ?

• Nereden aldınız? Takip kodu vermedimi site?
  • Dostum Noel nedeniyle Çindeki birçok sitede ürünlerin 1haftaya kadar gecikebileceği yazıyor. Sizinki de böyle bir nedenden dolayı gecikmiş olmalı. Sıkıntı yapmayın bence ulaşacaktır en geç yılbaşından hemen sonraki hafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Nereden aldınız? Takip kodu vermedimi site?

verdiler de sitedeki görevlilerden bilgi aldım. hala çindeymiş tablet. arkadaşın dediği gibi noelden dolayı bir gecikme varmış. 1 hafta içinde ürünüm türkiyeye gelmek üzere yola çıkacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarutobi -- 26 Aralık 2011; 17:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Dostum Noel nedeniyle Çindeki birçok sitede ürünlerin 1haftaya kadar gecikebileceği yazıyor. Sizinki de böyle bir nedenden dolayı gecikmiş olmalı. Sıkıntı yapmayın bence ulaşacaktır en geç yılbaşından hemen sonraki hafta.

evet noelden dolayı bir sıkıntı varmış ama ürün 10 gündür daha çinden dışarı çıkamamış 1 hafta içinde çinden çıkacak diyorlar türkiyeye gelmesi ne kadar sürer acaba ? ürünün ocağın 4-5 ine kadar elime geçmesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarutobi

quote:

Dostum Noel nedeniyle Çindeki birçok sitede ürünlerin 1haftaya kadar gecikebileceği yazıyor. Sizinki de böyle bir nedenden dolayı gecikmiş olmalı. Sıkıntı yapmayın bence ulaşacaktır en geç yılbaşından hemen sonraki hafta.

evet noelden dolayı bir sıkıntı varmış ama ürün 10 gündür daha çinden dışarı çıkamamış 1 hafta içinde çinden çıkacak diyorlar türkiyeye gelmesi ne kadar sürer acaba ? ürünün ocağın 4-5 ine kadar elime geçmesi gerekiyor.

Hocam ben genelde çinden ufak tefek siparişler veriyorum devamlı, kayıtsız posta ile(Air mail), kargonun satıcıdan çıktığı andan itibaren, bana gelmesi 20 günü felan buluyor. Bazı arkadaşlarım hızlı posatayı kullanıyorlar onlarında en geç 10 güne elinde oluyor. Sanırım sizinkide hızlı posta ile geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: sarutobi

quote:

Hocam ben genelde çinden ufak tefek siparişler veriyorum devamlı, kayıtsız posta ile(Air mail), kargonun satıcıdan çıktığı andan itibaren, bana gelmesi 20 günü felan buluyor. Bazı arkadaşlarım hızlı posatayı kullanıyorlar onlarında en geç 10 güne elinde oluyor. Sanırım sizinkide hızlı posta ile geliyor.

umarım öyledir. ürünün ocağın 4-5 ine kadar elimde olması gerekiyor.

• Benim bir arkadaşda sipariş etmişti gelmesi 2-3 hafta bulmuştu
  • tablet vs siparişleri geliyor muydu yahu. benim bildiğim 75 dolar üzeri gümrüğe takılıyor.
    bu riske girmeye değmez diye bakmıyorum bile.
    sizinki umarım gelir.
  • dostum kargo için para vermediysen free shipping olarak aldıysan hiç 10 gün falan bekleme 1 ay kesin sürer tabi bunu tedarik vs. süreleride var yani o iş uzar en az 3 kere sipariş verdim dealextreme'den çok geç geldiler.
  • kargo parası vermediysen 1 ay sürer. Ben de birçok şey aldım uzun sürüyor. Bir de gümrüğe takılma olayı var tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiVaSReGaLWhiskey

dostum kargo için para vermediysen free shipping olarak aldıysan hiç 10 gün falan bekleme 1 ay kesin sürer tabi bunu tedarik vs. süreleride var yani o iş uzar en az 3 kere sipariş verdim dealextreme'den çok geç geldiler.

çok fazla bir meblağ vermedim kargo için 5 lira verdim sadece. umarım çok geç gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDTEK

kargo parası vermediysen 1 ay sürer. Ben de birçok şey aldım uzun sürüyor. Bir de gümrüğe takılma olayı var tabi...

tableti satın aldığım siteden şu gümrük ile ilgili bir bilgi verilmedi bana. ürün direk elinize ulaşacak dediler.
    şu gümrüğe takılma olayını bir anlatır mısınız benim bilgim yok da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.