Şimdi Ara

[b][font='Verdana']clio HB 1.5 Dizel 80 hb Sizce nasıl fiyat?[/font][/b]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir araç bakıyordum ötv indiriminide bekliyordum bugün tüm galerileri gezdim ve opel ile başlayan firma kadar bindirim yapanı görmedim resmen dalga geçiyorlar 23 e verdikleri eski kasa astra clasiclere 25 900 dyor hemide ÖTV indirimli.. Beter olsunda batsınlar inş...İnsanlarla dalga geçmek nedir anlasınlar..
    Herneyse Adam gibi Bindirim yapmayan 2-3 firma var diğereri yok fiyat güncelliyoruz yok şöle böle deyip bindirmeyi hayal ediyorlar..
    Bana göre en dürüstü FİAT ve Renaulttu..
    Her neyse Fiatta Linea baz modelibe 23.700 fiyat verdi
    Daha sonra Renaulta gittiğimde bana clio sembol e 21000 fiyat verdi full olanına ancak clio HB 1.5 Dizel 80rdi 24.700 fiyat verdi 10000 tl 0 faiz söyledi hem dizel hemde sıfır faiz oluşu diğer markalarla bana kafadan 4000 tl kar sağladı bu arababın liste fiyatı 32 000 kampanya ile 30000 demişlerdi ÖTV ile 24.700 uygun geldi ve el sıkıştım sizce nasıl yi yaptım mı hiç dizel araç kullanmadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr_78 -- 16 Mart 2009; 22:30:37 >

• hayırlı olsun. iyi yapmışsınız. 5000 tl indirimli almışsınız işte hem de 80 beygirliğini. motor ısındıktan sonra hele uzun yolda bu motordan memnun kalırsınız. hem ekonomi hem performansta.
  • Dostum fiyat da çok iyi motor da.Hayırlı olsun derim
  • evet arkadaşlar sağolun hepinize kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emr_78

Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir araç bakıyordum ötv indiriminide bekliyordum bugün tüm galerileri gezdim ve opel ile başlayan firma kadar bindirim yapanı görmedim resmen dalga geçiyorlar 23 e verdikleri eski kasa astra clasiclere 25 900 dyor hemide ÖTV indirimli.. Beter olsunda batsınlar inş...İnsanlarla dalga geçmek nedir anlasınlar..
    Herneyse Adam gibi Bindirim yapmayan 2-3 firma var diğereri yok fiyat güncelliyoruz yok şöle böle deyip bindirmeyi hayal ediyorlar..
    Bana göre en dürüstü FİAT ve Renaulttu..
    Her neyse Fiatta Linea baz modelibe 23.700 fiyat verdi
    Daha sonra Renaulta gittiğimde bana clio sembol e 21000 fiyat verdi full olanına ancak clio HB 1.5 Dizel 80rdi 24.700 fiyat verdi 10000 tl 0 faiz söyledi hem dizel hemde sıfır faiz oluşu diğer markalarla bana kafadan 4000 tl kar sağladı bu arababın liste fiyatı 32 000 kampanya ile 30000 demişlerdi ÖTV ile 24.700 uygun geldi ve el sıkıştım sizce nasıl yi yaptım mı hiç dizel araç kullanmadım :)

Ben eski kasa 80 beygiri 3 yıl kadar kullandım çokda memnun kaldım. 2005 yılında aldığımda 26.500 TL idi fiyat. Yeni fiyat süpermiş fakat clio'nun faz 2'si gelecek çok yakında dış tasarımı fevkalade olmuş hatırlatmak isterim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.