Şimdi Ara

Clio Hb 1.6 2000 Model Lpg Otomatik Çok Yakıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim aracim Clio-1, tek nokta enjeksiyon sistemi lpg var, eski sisteme benzer lpg sistemi. Sizin sistem de var mı bilmiyorum ama "lpg üst limit ayar vanası" çok açık kalmışsa çok yaktırir ve çekişide iyi olmaz, motorun ısınmasda çok geç olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

Benim aracim Clio-1, tek nokta enjeksiyon sistemi lpg var, eski sisteme benzer lpg sistemi. Sizin sistem de var mı bilmiyorum ama "lpg üst limit ayar vanası" çok açık kalmışsa çok yaktırir ve çekişide iyi olmaz, motorun ısınmasda çok geç olur.

"lpg üst limit ayar vanası" varmı bilmiyorum ama varsa onada baktıracağım. Teşekkür ederim.
  • Aracı bilgisayara bağlattım, türbün arızası olduğunu söyledi usta. Şanzımanla ilgili olduğunu, tam fiyat veremesede 1500 ile 2500 tl olabileceğini söyledi. Yakıtı ve çekişi etkilecegini söyledi. Sonra görüşürüz dedim ayrıldım. Sizce ne yapayım arkadaşlar.😃

• türbün arızası noldu hocam
  • Aynı araç Otopark.com'da Sinan Koç'da var. Tüketiminin şehiriçi 10-11 olduğunu her zaman söyler benzinde iken. Zaten aracınız çok yakan bir araç fakat 20 litre çok fazla. Lpg'de şehiriçi 14-15 lt. ortalama yakması gerek.
  • diosfer kullanıcısına yanıt
    Ondaki bi sonraki kadar clio. Bu araba şehir içi 11 litre lpgyi aşmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlisgöktaş

Ondaki bi sonraki kadar clio. Bu araba şehir içi 11 litre lpgyi aşmaz

Gördüğüm kadarı ile aynı kasanın sedan modeli var diye biliyorum.

• diosfer kullanıcısına yanıt
    Yok hocam clio 3 var

• bende aynı model var 1.6 hatcback otomatik. 28 litre gaz ile şehir içi 190-200 km civarı gidiyor. dur kalkım yok. genelde devrinde kullanmaya çalışıyorum . sizce bir sorun varmı lpg yakıt tüketiminde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.