Şimdi Ara

CM800 CTR vs CM1000 CTR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung WF7602S9R /6 Kg. 1200 Devir Çamaşır Makinası
    Samsung WF8700RPA /7 Kg.1000 Devir Çamaşır Makinesi

arkadaslar bu 4 makına arasında kaldım yardımcı olursanız sevınırım
    oncelıkle sunu solım samsungdan yana pek dıılım nedenı servıs sorunu olabılırmı kayseride yasıyorum 2 adet servısı var ve cıhaz 7 yıl garantılı
    profıloda hıc sık dııl
    aradıgım ozellikler A++ cok az elkt tuketen sık kullanıslı sole bı ozellik varmı bılmıyorum mesela makına kapasıtesı 7 kg ben 2 kg yıkamak ıstıyorum ona gore su ve elktrık harcayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wornheart -- 9 Ağustos 2009; 21:23:38 >

• WF7602S9R modeli iyi değildir. WF8700LSV olabilir ama servis sıkıntısı var.

Profilo'da servis sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. Bosch ile aynı servis çünkü.

A++ makine istiyorsanız CM1000STR modelini öneririm. Güzel bir model ve Alman malı.

Bu saydığınız modellerin hepsinde yüke göre otomatik su seviye ayarı, dolayısıyla yük göre elektrik tüketimi ve program süresi ayarı mevcuttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

WF7602S9R modeli iyi değildir. WF8700LSV olabilir ama servis sıkıntısı var.

Profilo'da servis sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. Bosch ile aynı servis çünkü.

A++ makine istiyorsanız CM1000STR modelini öneririm. Güzel bir model ve Alman malı.

Bu saydığınız modellerin hepsinde yüke göre otomatik su seviye ayarı, dolayısıyla yük göre elektrik tüketimi ve program süresi ayarı mevcuttur.

WF7602S9R bu model iyi değil demişsiniz? teknik olarak problemli mi yoksa fiyat performans oranı mı iyi değil?
  • İşçilik kalitesi kötü. En basit örnek olarak zaman erteleme tuşuna basarken ekran da beraber oynuyor, hem de fazlaca. Samsung'un Çin'de üretilen çamaşır makinesinde rahatça farkedilebilen kalite açıkları var. Bir ürünün Çin malı olması bazen önemli değildir; ama konumuz Samsung çamaşır makineleri olduğundan Çin'de üretilenleri önermiyorum.
  • açıklama için teşekkür ederim.
  • Samsung WF8700RPA
    bu modelini öneriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: narec

Samsung WF8700RPA
    bu modelini öneriyor musunuz?

Evet bu modeli ben öneriyorum kullanan bir arkadaş var tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.