Şimdi Ara

cod 2 de hata ....yardım plss....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi yardım ederseniz çok makbule geçer valla:D
    yaa ben kendim için dill bi arkadaşım oyunu yükledi elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım fakat sorunu çözemedik soru su
    :
    ::::punkbuster musrt be enabled before joining this server.PunkBuster can be enabled/disabled in the multiplayer opsions menu.Vistwww.evenbalance.com for PunkBuster support. :::::::

bu nedir nasıl çözebiliriz ???? yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
    SiHirB@ZzzZZzzzz şimdiden teşekkür ederim :D

• Server sizi bu hatadan atınca.Oyunun MULTİPLAYER OPTİONS>PUNKBUSTER kısmını "Yes" yapın.Daha sonra consolu açıp "/reconnect" yazıp Enter'a basın.Sorun giderilecektir.
    Eğer konsol açılmıyorsa ilk olarak OPTİONS>GAME OPTİONS bölümünden "Console" bölümünü açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 19 Ekim 2007; 13:48:47 >
  • ok bi deniyelim arkadaşım teşekkür ederim sağol:
  • arkadaşlar aynı sorun bende de var ama enable console yazan yer yes.punkbaster ı yes yaptığımda hemen oyundan atıyor.enable console u no yaptığım da punkbasterı da yes yaptığımda yine atıyor.ne yapabilirim.?yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Console yazan yerin PunkBuster 'ın atması ile alakası yoktur.Şimdi PunkBuster'ı "Yes" yaptığımda oyundan atıyor demişsin.Seni oyundan mı atıyor yoksa serverdan mı?

Eğer oyundan atıyorsa CoD2 klasörünün PC de kurulduğu yerde yani

C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\Main\[senin profil ismin] dizininde "config_mp.cfg" ismindeki dosyayı NotPad ile

aç,Daha sonra CTRL+F ye bas karşına gelen pencereye "cl_punkbuster" yaz;

cod 2 de hata ....yardım plss....

VE KAYDEDİP ÇIK.

Eğer serverdan atıyorsa yukarıda anlattıklarımı yaparak girebilmen gerek

Bu arada eğer kendine güvenmiyor ve hata yaparım diyorsan mutlaka "config_mp.cfg" dosyasının bir yedeğini al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 24 Ekim 2007; 11:33:15 >

• yaw punkbaster yes oldu ama yine serverdan atıyo.lütfen yardım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre17 -- 23 Ekim 2007; 13:18:48 >
  • RESTRICTION:service communıcatıon failure:pnkbstrA.exe
    böyle yazıor bu sorun nedendir yardımcı olun please...
    işte böle yazıor...please yardım....
  • Bu hata ile ilgili forumda bir çok başlık açıldı "Arama" butonundan aratırsan çözümü bulursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre17

RESTRICTION:service communıcatıon failure:pnkbstrA.exe
    böyle yazıor bu sorun nedendir yardımcı olun please...
    işte böle yazıor...please yardım....

quote:

Orjinalden alıntı: Cyr1c

başlat >> çalıştır >> msconfig yaz >> hizmetlere gel >> punkbusterB.exe yi bul işaretle .

aynısını yapıp pnkbusterA.exe den atarsa da Pnkbuster.A exe yi işaretle

• yawwwfff bende oyuna giriyomm nikim buraksattr bendede şu hatayı veriyoo "punkbuster hadi bastırr" napıyımmm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.