Şimdi Ara

COD 4 KLANLAR SAVAŞI (Fikstür 1. sayfada) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
0
Favori
12.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim takim bu aksam 10:30 da macimiz var hazir olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: insom

Bizim takim bu aksam 10:30 da macimiz var hazir olun.

2230 değil ya 2200 yazıyor.

saati ona göre belirleyelim de beklemeyelim boşuna.
  • harbiden bu moonky km yahu allah allah levent sen vardın yahu olmazsan kafamıza o gl leri kim atmış olabilir ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

quote:

Yaw siz aynı takımdamısınız ki bugün maç 22:00 da vendetta-havuz arasında.Ben size bakıyorum ayrı takımdasınız.Ben mi yanlış biliyorum.
  • Garanti olsun diye 22:30 enes yok armeneus hazir ol aksam.
    quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 7 Nisan 2008; 16:42:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pj

@esayar,

abicim sen hangi şifreleri giriyordun ölümsüzlük için?

akşamam bizim maç olacak ya o bakımdan

Abicim istersen Akşama ben esenovo diye feyk bi psn alayım . sizin takımın sağlığı açısından ne dersin (bu arada emanet geldi abi sağolasın) Emanet deyince millet yanlış anlayacak şimdi GT5 geldi abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esayar07 -- 7 Nisan 2008; 16:45:02 >

• quote:

10.30 dayymis. Sen daha beni eklemedin bile nasil hazir olmamai bekliyorsun?? Adama kactir pm atiyom cewap bile wemiyo bakalim nolucak...
  • quote:

Cumartesi akşamı o kadar maç yaptık K-DD'lerle ama bu resimde ben yokum hatta akere de bizimle değildi ben mi yanlış hatırlıyorum??

dogru hatırlıyorsun, emrah a da soyledım...

bu resım gece 2 cıvarından, maclar bittikten sonra, ben yenı gelmıstım ...
  • ınsom kacırmısın sen
    havuz bulandı haberınyok

dıbı gozukmuyor havuzun kım kımden nerde onlıne olunuyor vallaha bılmıyorum
  • Orjinalden alıntı: KFY96

Cumartesi akşamı o kadar maç yaptık K-DD'lerle ama bu resimde ben yokum hatta akere de bizimle değildi ben mi yanlış hatırlıyorum??

dogru hatırlıyorsun, emrah a da soyledım...

bu resım gece 2 cıvarından, maclar bittikten sonra, ben yenı gelmıstım ...

Ya ben yazdım zaten oraya bu klan macı fotosu değil .. dedeler bize hadi yatın geç oldu dedikten sonra kendileri takım kurup oynuyorlarmış orda yakaladık diye...
    Orjinalden alıntı: Esayar07

Ya ne olacak malum sonuc katil dedeleri islah ettik ve artik cinayet islemeyeceklerine dair soz aldiktan sonra serbest biraktik . Daha sonra kendi aralarinda cete kurup tekrar adam oldurmeye tesebbus ettiklerini gorunce enseledik Bu enseleme olayinin ss ini yarin yayinlayacam .

COD 4 KLANLAR SAVAŞI (Fikstür 1. sayfada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esayar07 -- 7 Nisan 2008; 16:50:55 >

• quote:

Garanti olsun diye 22:30 enes yok armeneus hazir ol aksam.
    quote:

quote:

garanti olsun diye 2230 olur mu ya?

herkesin haberi var mı bundan?

adam gelecek 2200da bakacak kimse yok.

kapatıp gidecek

• @esayar;

psn'de bitmiyomu olay, password'ümü yollarım sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

harbiden bu moonky km yahu allah allah levent sen vardın yahu olmazsan kafamıza o gl leri kim atmış olabilir ki

Yok Sinan sen dedikten sonra artık gl ile pek takılmıyorum. Maçta fazla gl atmadım Yani galiba
  • evet o resim maçlardan sonra,zaten saatide var bakın sağ altta 1:20 yazıyor,yoksa biz babalara felan gelmedik demi lem sinan
  • BAZEN DÜŞÜNÜYORUM BU LEVENT OYUNDA HİLEMİ YAPIYOR GL MERMİSİ HÇ BİTMİYOR DİYE
    YA DA 2 TANE ATINCA BİLEREK ÖLÜYOR DOĞUNCA YİNE 2 MERMİYLE DEVAM EDİYOR DİYE
  • quote:

BAZEN DÜŞÜNÜYORUM BU LEVENT OYUNDA HİLEMİ YAPIYOR GL MERMİSİ HÇ BİTMİYOR DİYE

Valla yakın tahmin Silah seçeneklerinden birinde iki silahta da gl var ama Ama artık pek kullanmamaya başladım

• abi hakanla burakla yavuzla nereye kadar iyi ki sen ben tansel vardık ta hezimeti önledik
    quote:

Orjinalden alıntı: Innocence

evet o resim maçlardan sonra,zaten saatide var bakın sağ altta 1:20 yazıyor,yoksa biz babalara felan gelmedik demi lem sinan
  • quote:

abi hakanla burakla yavuzla nereye kadar iyi ki sen ben tansel vardık ta hezimeti önledik
    quote:

Orjinalden alıntı: Innocence

evet o resim maçlardan sonra,zaten saatide var bakın sağ altta 1:20 yazıyor,yoksa biz babalara felan gelmedik demi lem sinan

Hezimeti önledik derken

• olur mu abi niye kullanmayacaksin ki ben de artık martydrom alıyorum bir de 3 el bombası iyi kullanıyorsan devam dostum kime ne herkes bir şeye gıcık ama mecbur kullanıyoruz
    quote:

Orjinalden alıntı: GoldenShoot

quote:

BAZEN DÜŞÜNÜYORUM BU LEVENT OYUNDA HİLEMİ YAPIYOR GL MERMİSİ HÇ BİTMİYOR DİYE

Valla yakın tahmin Silah seçeneklerinden birinde iki silahta da gl var ama Ama artık pek kullanmamaya başladım

• biz aksam hazir olucaz.. insomlarim takim toplanamazsa hazir olan takimlarla oynariz
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.