Şimdi Ara

ÇOK ACİL gaming mause seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

250 TL BÜTÇEM VAR SİZCE

Razer Naga Molten Edition MMOG Laser Gaming Mouse
    Logitech Wireless Gaming Mouse G700
    LOGITECH G9x Gaming Laser
    ROCCAT SAVU Mid-Size Hybrid Gaming Mouse

BU 4 ÜRÜNDEN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM

ACİL YORUM BEKLİYORUM 1 GÜNÜM VAR ÇÜNKÜ YURDIŞINDAN GELECEK

• kesinlikle naga.
  • öncelikle yorumun için teşekkürler

yanlız biraz daha açarsan sevinirim çünkü benim çok bilğim yok açıkçası yazıcı oglundan bunları ögrendim

bende biraz açıklama yapayım genellikle call of duty crycics gibi yada araba yarışları gibi oyunlar oynuyorum açıkçası naga da yan tuşlar galiba ayarlanabiliyor dediler

senin bilğin varsa bana biraz teknik bilği verirmisin
  • Şahsi fikrim olarak naga dedim, çünkü yandaki 12 tuşuyla beraber MMO ve RTS tarzı oyunlarda rakipsiz. Ayrıca profesyönel bir CS:S ve CS:GO oyuncusu olarak da fps oyunlarında da nagayı kullanıyorum. Tabii bu kişiden kişiye değişebilir. Bazısına naga fps için uygun gelmeyebilir ama benim vazgeçilmezim. En iyisi, vatan mediamarkt gibi yerlerde bu ürünleri denemeniz ve öyle karar vermeniz.
  • valla naga çok afilli duruyor fakat digeride g 700 gayet iyi bir mause

ben fps oyunları daha fazla oynuyorum multi oyunlarla pek alakam yok

yinede karasızım

sen galiba kullanıyosun naga yı

bu iki mauseda galiba pad de almam lazımmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

valla naga çok afilli duruyor fakat digeride g 700 gayet iyi bir mause

ben fps oyunları daha fazla oynuyorum multi oyunlarla pek alakam yok

yinede karasızım

sen galiba kullanıyosun naga yı

bu iki mauseda galiba pad de almam lazımmış

Evet gerekir. Naga alıcaksanız razer megasoma'yı öneririm. Ya da goliathus control/speed.

Şu an kullandığım mouse-pad ikilisi benim naga ve megasoma.
  • g9x
  • eğer fps oynuyosan ve elin küçükse logitech g9x tavsiye ederim.diğer mouse lar daha çok mmo-rpg ve rts için uygun. eğer elin büyükse ve fps için daha uygun olan zowie lere yada razer death adderlere bakabilirsin. ama bana sorarsan multiplayer oyun oynamıyosan bi mousa o kadar para verme derim. çünkü bunlar çok uç noktalardaki ürünler sonuçta.belki diyceksinki ne alakası var. ama bazen multiden sıkılıp single oynuyorum yapay zeka ile baş başa kalınca elimdeki donanıma acıyorum :)
    neyseki ben multi de oynayan birisiyim.
  • G700 kullanıyorum gayet memnunum. FPS oyunlarda dpi sensivity ayarlarını tutturunca 10 numara
  • mümkünse bütçeyi arttır mamba al. g700 den mambaya geçtim ve anladım ki razer ayrı bir olay :)
  • valla yorumlar için çok saolun

BİR ARKADAŞ MULTİ OYNAMIYORSAN O KADAR PARA VERME DİYOR GALİBA HAKLI BEN SUAN A4 TECH KULANIYORUM AMA BİR YERDEN SÖLE BİR SEÇENEK ÇIKTI G700 140 TL RAZER NAGADA 145 TL SIFIR ÜRÜNLER

NAGA CİDDEN ÇOK İYİ AMA DENEME ŞANSIM OLMADI ELİME UYGUNMU

ELİM BÜYÜK DAHA DOGRUSU A4TECH X7 TAM ANLAMI İLE KAVRIYOR VE BİLEGİM AŞAGIDA KALIYOR G700 DENEDİM ONUN ERGONOMİSİ GERÇEKTEN ÇOK İYİ VE MACRO TUŞLARIDA YETERLİ AMA MUTLAKA RAZER ÇOK İYİ BİR MARKA AMA ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ DENEMEK LAZIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

valla yorumlar için çok saolun

BİR ARKADAŞ MULTİ OYNAMIYORSAN O KADAR PARA VERME DİYOR GALİBA HAKLI BEN SUAN A4 TECH KULANIYORUM AMA BİR YERDEN SÖLE BİR SEÇENEK ÇIKTI G700 140 TL RAZER NAGADA 145 TL SIFIR ÜRÜNLER

NAGA CİDDEN ÇOK İYİ AMA DENEME ŞANSIM OLMADI ELİME UYGUNMU

ELİM BÜYÜK DAHA DOGRUSU A4TECH X7 TAM ANLAMI İLE KAVRIYOR VE BİLEGİM AŞAGIDA KALIYOR G700 DENEDİM ONUN ERGONOMİSİ GERÇEKTEN ÇOK İYİ VE MACRO TUŞLARIDA YETERLİ AMA MUTLAKA RAZER ÇOK İYİ BİR MARKA AMA ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ DENEMEK LAZIM

Test edebileceğin biyere git teknosa gibi. Eline hangisi oturursa onu al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer ürünleri teknosaya gelmiş.Daha pazar günü gittim gözlerime inanamadım.Razer çevre birimleri teknosaya gelmişti.Bende çok kararsız kaldım fps rpg tps ve strateji oyunalrı oynuyorum.Naga,razer imperator bf3 edition ve deathadder v2 arasında kararsız kaldım banada yardımcı olabilirse arkadaşlar çok iyi olur.
  • VALLA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN HERKESE TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZI ESRİGEMEDİNİZ

TERCİHİMİ LOGİTECTEN YANA KULLANDIM
    SEBEBİNE GELİNCE ÖNCELİKLE BİR MİMAR OLARAK ÇİZİM YAPTIGIM İÇİN G700 DAHA ERGONOMİK
    İKİNCİSİ OYUN TERCİHİM FPS BİRDE GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ BU YÜZDEN RAZERIN TUŞ TAKIMI ÇOK FAZLA VE SON ALT TUŞ TAKIMINA ULAŞILAMIYOR VE BENİ ELİM BÜRÜKTÜR BUNA RAGMEN BİRDE TUŞLAR GERÇEKTEN ÇOK KÜÇÜK AMA AYDINLATMASI SÜPER
    ÜÇÜNCÜSÜ KABLOSUZ OLAYI VATANDA DENEDİM 2 SAAT ÖNCE VE GAYET SORUNSUZ BİR KABLOSUZ OLAYI VAR SORUN OLDUGUNDADA KABLOLU HALE ÇEVRİLEBİLİYOR AYNI ZAMANDA KABLOSUZ OLDUGUNDAN BİLĞİSAYARIN UZAKTAN KUMANDASI GİBİDE KULANABİLİCEM

BU SEBEPLER YÜZÜNDEN G700 TERCİH ETTİM

BU ARADA ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA SÖLE BİİR BİLĞİYLEDE KARŞILAŞTIM LOGİTECT RAZER ROCCAT FİRMALARI AYNI OYUN MOUSE LAZERİNİ KULANIYORMUŞ SADECE ALGILAMA MERCEKLERİ FAKLIYMIŞ BİLĞİLERİNİZE YANİ ALDIGINIZ ÜRÜNLERİN LAZER İYOTLARI AYIN ZATEN LAZER ÖZELLİKLERİDE FİRMALAR TARAFINDAN AYNI VERİLMİŞ

• g700 140 tl ? razer naga 145 tl ? nerede bu indirim kaçırdık mı yoksa yanlış mı yazdın

ayrıca her marka lazer motor kullanır diye bir şey yok. Razer da gelişmiş optic sensor yaygın Logitech genelde lazer tercih eder. değişebilir yani en iyiside şudur diyemezsin :)

kısaca hayırlı olsun. g700 kablosuz anlamda iyidir. 5 ay kadar kullandım şuan mambaya geçtim ve diyorum ki motor falan bilmemne zaten genelde iyi seviye oluyor hepsinde. dpi ın fazla olmasınında ( 3000 den sonrası ) çoklu monitör dışında falan işe yaramıyor bizim açımızdan ( en azından benim ). bu yüzden ergonomi ve şarj/pil ömrü , kişiselleştirme mouse seçerken daha önemli bence. keşke bu ergonomi vs içinde deneyebilecek bi ortam olsa.
  • lazerin hepsinde bir firma tarafından üretildiğine deyindim aynı philipsin tüm tv görüntü işlemcilerini üretmesi gibi
    ergonomi ve dpi konusunda söylediklerine birebir katılıyorum mevcutta 3600 ve 5000 dpı ürünler kullandım gerçekten gerekli degil

g700 tercih etmem kablosuz oluşu ve uzaktan kumanda gibide kulanabileceim için tercih ettim birde mause pada pek ihtiyaç yok tahta yüzeydede performansı etkilenmemesi

ama g600 diye bir ürün var oda çok iyi 8600 dpı naa gibi tuluş takımı ibi özellikleri var fakat fiyat 80 euro

fiyatlara gelince bir yanlışlık yok

sana site ismmi vereyimwww.saturn.de

burdan hem asus n66u router
    mende g700 aldım fiyatları inceleyebilirsin tanıdık varsa getiriyor olmadı 6 euro kargo

6 gün içinde elinde oluyor daha öncede aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.