Şimdi Ara

Çok karmaşık bir kız konusu bakmak isteyebilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: crazymco06

Arkadaşlar hepsini okuyup kendinizi benim yerime koyun siz ne yapardınız ?

İyi akşamlar arkadaşlar. Üniversiteye daha bu sene başladım. Gözüme başlarda bir kız takılmıştı daha sonra bir ay içinde kız bana mesaj attı . Oradan sohbet ilerledi falan. Bilirsiniz o durumları. Tamam işin o tarafı normaldi fakat bildiğim birşey vardı kızın sevgilisi olduğu. Ama kız banda yazıyordu ben baya bir uzak durdum kızdan yaklaşık iki ay gibi.Daha sonra kız bana çok yakınlaşmaya başladı tabi bende önceden kardeşim gibi gördüğüm kıza değişik hislerle yaklaşmaya başladım. Sonunda bendde söyledim tabi ama kız hala o çocukla konuşuyordu. Şimdi kız ile baya bir yakın davranıyoruz birbirimize fakat o sevgilisinidde hala hayatında tutuyo. Günün birinde dayanamadım dedim oyunmu oynuyoruz biz ya beni seç ya onu dedim . Kız kendine söz vermiş çocuk buna hiç ihanet etmemiş falan ben ona ihanet edemem diyo o ayrılırsa benden ancak o zaman senin olabilirim diyo. Artık dayanamıyorum beyler bu zamana kadar hiç bir kızla çıkmayan biriyim ondan dolayı ilk defa başıma böyle bir olay geldi ne oluyo kendim bile çıkamadım işin içinden bende şimdi kızı baya bir seviyorum lütfen dalga geçmeyin ciddi bir durum benim için ne yapmalıyım akıl verin lütfen ..

Hocam kusura bakma ama futbol alemi semih şentürk'ten beri böyle yedek görmedi.

• Yedeksin. Net.

Ama kız da sağlam ayakkabı değil. Eğer işini görüp kendini yıpratmadan; evli evine köylü köyüne, hadi bana müsade! diyebileceksen eğer fırsatı değerlendir. Yoksa hemen uzaklaş.
  • Kız bugün böyleyse yarın çocuktan ayrılıp sana geldikten sonra yine bi başkasına daha yazar
  • Kardes kiz seni yedekte tutuyor .Bide demis o bana hic ihanet etmedi soylesene kiza onun bu yaptığı neymiş ihanet degilmiymis sende yol ver kiza senin için başkasını terkeden , baskasi icin seni terkeder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.