Şimdi Ara

Çok karmaşık bir kız konusu bakmak isteyebilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsini okuyup kendinizi benim yerime koyun siz ne yapardınız ?

İyi akşamlar arkadaşlar. Üniversiteye daha bu sene başladım. Gözüme başlarda bir kız takılmıştı daha sonra bir ay içinde kız bana mesaj attı . Oradan sohbet ilerledi falan. Bilirsiniz o durumları. Tamam işin o tarafı normaldi fakat bildiğim birşey vardı kızın sevgilisi olduğu. Ama kız banda yazıyordu ben baya bir uzak durdum kızdan yaklaşık iki ay gibi.Daha sonra kız bana çok yakınlaşmaya başladı tabi bende önceden kardeşim gibi gördüğüm kıza değişik hislerle yaklaşmaya başladım. Sonunda bendde söyledim tabi ama kız hala o çocukla konuşuyordu. Şimdi kız ile baya bir yakın davranıyoruz birbirimize fakat o sevgilisinidde hala hayatında tutuyo. Günün birinde dayanamadım dedim oyunmu oynuyoruz biz ya beni seç ya onu dedim . Kız kendine söz vermiş çocuk buna hiç ihanet etmemiş falan ben ona ihanet edemem diyo o ayrılırsa benden ancak o zaman senin olabilirim diyo. Artık dayanamıyorum beyler bu zamana kadar hiç bir kızla çıkmayan biriyim ondan dolayı ilk defa başıma böyle bir olay geldi ne oluyo kendim bile çıkamadım işin içinden bende şimdi kızı baya bir seviyorum lütfen dalga geçmeyin ciddi bir durum benim için ne yapmalıyım akıl verin lütfen ..

• vermez.
    konu kapanabilir.
  • Yedeksin birader,
  • birazdan kıza karşı bir linç başlayacak. yuva yıkanın yuvası olmaz derler kardeş belli kız mal ama sen uzak dur bence.
  • vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

birazdan kıza karşı bir linç başlayacak. yuva yıkanın yuvası olmaz derler kardeş belli kız mal ama sen uzak dur bence.

hocam ben baya uzak durdum kıza diyorumki madem onu bırakamıyacaksın bu olayı sen başlattın sen beni bırak diyorum yapmıyor.
  • Ya o ya ben de, o da sevgilisini hemen birakirsa sen de onu birak, birisi için birisinden hemen vazgeciyorsa senden de vaz geçebilir çünkü. Ama naz ederse yoluna devam ed sonra bakarsin duruma.
  • Oha yedek gördüm de böylesini görmedim be karşim. Kız resmen biz sizi ararız demiş :d
  • Kardeş kusura bakma da burası aşk acısı çekip ağlayan ergenlerin yeri değil
  • Genç kızların yedek sevgilisi maho bekleniyor.
  • Semih Şentürk detected
  • okumayın zebani
  • Biraz ters yap hocam olmaz öyle oyuncak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LandingPage v3

Kardeş kusura bakma da burası aşk acısı çekip ağlayan ergenlerin yeri değil

Aslinda oyle
  • LandingPage v3 kullanıcısına yanıt
    kusra bakmadım sadece derdimi paylaştım .Sende liseli gibi laf sokmayı bırak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yikes

Oha yedek gördüm de böylesini görmedim be karşim. Kız resmen biz sizi ararız demiş :d
    böyle kızları yemleyenler var mı hala?
  • sagirdap kullanıcısına yanıt
    yemlemek demiyelimde sadece güvenmek diyelim hocam. İnsanlık bizde var onlarda yok napabilirim
  • Kız sana yedeksin demiş azcık soğuk davran kolay lokma olmadığını göster.
  • Semih Abi'ye selamlarımı ilet.

Kıza de ki "Ayrıl da gel". Sonra da arayı aç, başka kızlara yürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GromLenn XL

Kız sana yedeksin demiş azcık soğuk davran kolay lokma olmadığını göster.

kıza o kadar laf ettimki o kadar lafı ben yesem intihar ederdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.