Şimdi Ara

Çok Kişinin Aralarında Kaldığı 4 Telefon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-2,5 bin tl bandında genelde 4 android telefon öne çıkıyor. Ben de bu 4 telefon arasında kaldım.
    Bu telefonları kullanan arkadaşlar, bu telefonlar arasında kalan arkadaşlar konuyla ilgili bilgilerini,tecrübelerini yazarsa bir çok kişinin işine yarayacağını düşünüyorum.

Huawei P9
    Sony Xperia XZ
    HTC 10
    Note 5

Bonus LG G5

• Ben de note 5 dudunuyorum fiyat 2200 ama miadi doldu diyorlar.. note serisi saglam oluyor diye sectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O 4 telefonda pişman etmez bana sorarsanız

Kameradan dolayı p9

Sağlamlık kullanım olarak note5.

• p9: gece çekimi zayıf, sar değeri fazla, açıkcası bu dördü arasında benim son tercihim olur.
    xz: su-toz dayanıklılık sertf. var bu konuda diğerlerinden önde, kamerası diğerlerinden zayıf (7.1.1. ile baya güncellemişler ama), batarya ve performansta en iyisi.
    htc10: kamerası hepsini tokatlar, performans ve dayanıklılıkta kesinlikle uzun süre kullanım imkanı tanır, kulaklığı ve seste rakipsiz. kalın ve yurt içinde pek rağbet görmez.
    note5: kalem avantajı var. başkada bir önemli sayılacak fonksiyonu yok. fiyatı aşırı gereksiz pahalı. Samsung 2 yıldır fiyatları aşırı şişirdi. Cam korumalı olduğundan önermiyorum.
    g5 i sil direk.

1- Sony xz
    2- htc10
    diğerlerini bence eleyebilirsin
  • Huawei Mate 9 ithalatçı garantili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5 iyi telefon olabilir ama çıkış tarihine göre biraz pahalı kalıyor hala. Artık eskidi.

@fbyram HTC 10 u daha çok övdün ama 2. sıraya koydun. Neden ilk XZ yi tercih edersin?
    Bir de HTC Türkiye den çekilecek diye söylentiler var ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer doğruysa tercih edeceğimi sanmıyorum
  • --Abc kullanıcısına yanıt
    Fiyatından ötürü, f/p açısından xz 1 adım önde. Kamera ve müzik sizin için önemli ise htc10 alabilirsiniz. Ayrıca HTC fanı olduğum için objektif olmaya çalıştım
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Bugün gidip telefonları inceledim htc hariç

Htc Türkiye den çekilmiş sanırım o yüzden çoğu teknoloji mağazası satmıyor

Huawei yi çok sevdim gerek kamera gerek ele oturuş

Sony nedense içime sinmedi

Sanırım p9 alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: --Abc

Bugün gidip telefonları inceledim htc hariç

Htc Türkiye den çekilmiş sanırım o yüzden çoğu teknoloji mağazası satmıyor

Huawei yi çok sevdim gerek kamera gerek ele oturuş

Sony nedense içime sinmedi

Sanırım p9 alacağım

Hayırlı olsun diyelim...

• Teşekkür ederim :)
  • P9 pişman etmeyecek bir telefon kesinlikle, Sar değerini kafaya takmayın telefon sürekli o değerlerde çalışmıyor bilende yazıyor bilmeyende

Tasarım ve arayüz olarak zaten aralarında en iyi model bu bence, Kendimde kullanıyorum Xz veya P9 arasından seçim yapmanı öneririm.
  • htc 10 hariç hepsini inceledim. htc 10 hiç bir yerde bulunmuyor yedek parça vs sıkıntısı da olabilir ayrıca diğerlerine göre biraz kaba.

xperia xz'yi direk eleyin kamerası berbat. sonyde hiç bir gelişme yok kamera olarak. tasarım olarak da çok kaba

huawei p9 kamera(fotoğraf) olarak gayet iyi s7 ve ip7 ile yarışır. ama video 1080p çekiyormuş ve gayet kötü çekiyor.kibar hafif ve ufak boyutlu ayrıca oldukça ince güzel duruyor. kamerada ois var mı yok mu belli değil. menüleri hızlı pratik ve güzel görünüyor arayüzü hoşuma gitti. ancak antutu puanı düşük işlemci kaynaklı oalrak işlemcinin multi core perf. iyi single core kötü. okuma yazma hızları kötü. tabi bunlar günlük kullanıma nasıl yansır bilemiyorum ancak bence bu telefon ederinden fazlaya satılıyor. ederi 1900 falandır markasından ötürü ayrıca servsi nasıl pek bilemiyoruz.

note 5 eski olduğu belli oluyor malesef ve büyük ekrandan dolayı pilinin iyi gideceğini düşünmüyorum. ön kamera kötü. s7 almak daha mantıklı olur.

lg g5 hiç buluşma sorun yaşamayan yok gibi.bootloop ghost screen ses gitme ekran sararma kasadaki sorunlar ne ararsan var.

açıkçası bu aralıkta 1 aydır telefon arıyorum bulamadım. içime sinen tek telefon s7 edge ancak o da pahalı 2000 üstü bir telefona verilmez diye düşünüyorum fiyatı düşerse ben s7 edge alacağım bekliyorum.

• Kesinlikle XZ alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.