Şimdi Ara

Çok Öneml iBir İdaa 500Ytl Değerinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkdaşlar Yarın KOta Sıfırlanıyor Ablam Diyorki Sen Silkroad Oynayınca Çok Gidiyo Bende Sen Msn De İke Daha Fazla Gidiyo Diyom Tmm Gel İddaya girek dedi onun iddasına göre o pazar günü kota sıfırlanınca belli bi saat msn de görüntülü konuşma yapcak sonra kotaya bakcaz nekadar gitmiş yazcaz sonra o bütgün ben oturucam aplam kaç saat oturduysa bende okadar saat oturacam ve silkroad oynıcam eğer onun msnde gezdiği sürede kota benim silkroad oynadığım zamanki kotadan yüksek olursa 500 ytl alcam benim oynadığım zamandaki kota daha fazla ise ben 500ytl vercem

Size Sorum Şu İddaya Giriyimi Girmiyimi?
    Sro Oynarkenmi Çok Kota Gider Msnde Görüntülü Konuşurken Mi ?

Herkese İyi Geceler İyi Forumlar Boll Soxlu Sro Lar

• sen kazanacaksın msn de camera açmak daha çok kota yer video izliyomuş gibi düşün yani he msnde camera açmıssın ha youtubeda video izlemissin .. online oyunlar cok az kota yer gir bence ama vermez kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 1 Haziran 2008; 0:03:11 >
  • Nasıl bir kardeşlik ilişkisidir bu ya.
    Neyse kardeşim iyi olan kazansın diyorum.Hepinize bol şanslar
  • yanlıs hatırlamıyosam tum gun otursam 50mb civarı bişiy harcıyor sro..
  • o hep görüntülü konuşma yapıyorsa daha çok yer ama seni kandırıp görüntüsüz sadece konuşma yapyorsa kaybedersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmReErDeM 07

o hep görüntülü konuşma yapıyorsa daha çok yer ama seni kandırıp görüntüsüz sadece konuşma yapyorsa kaybedersin.

Başında Beklicem Oda Benim Başımda Beklicek İyi Bari Kazanırsam 80+ Bi Char Çekerim Altıma

Nese Yorumlar İçin Teşekkürler Herkeese İyi Geceler
  • bu iddiayı kazan full farm char satiim sana
  • Kota sıfırlandı bile geçmiş olsn ttnet soktun yine kazıkları
  • sen nedıosun yaa hıc bakmazdım cam dan nolur derdım bırgun bır baktım kı aman aman tak tak tak ısık nası atıyor , yanı gule gule harca 500lıranı

aklıma geldı bende baktım bakmaz olaydım
     Çok Öneml iBir İdaa 500Ytl Değerinde

annem ınat edıyor net onun adına kayıtlı sınırsız yaptırmıyor , daha son ayı kendı odedı ama ne dersın ıste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 1 Haziran 2008; 1:23:16 >

• en iyisi sınırsız alın, ben komşularımada veriyorum modem 4 girişli, parayı bölüşüyoz
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.