Şimdi Ara

com uzantılı siteyi nerelerden alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • com uzantılı siteyi nerelerden alabilirim?

• www.8m.com dan!!!! adresinwww.isim.8m.com...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 29 Ağustos 2005, 23:00:42 >
  • www.hostticaret.net
    www.hostcini.com
    www.gencsistem.net
  • bedaava mı parlı mı?

paralı ise ...www.gencsistem.net ısrarla önerilir
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ReiSeM

bedaava mı parlı mı?

com. u bedava almak mümkün mü ki
  • quote:

Orijinalinden alıntı: perspective

quote:

Orijinalinden alıntı: ReiSeM

bedaava mı parlı mı?

com. u bedava almak mümkün mü ki

arkadaş sitemynet.com - 8m.com gibi söylemiş
  • www.nic.com.tr yanlız öncelikle kendine bi ip kiralaman gerek sonrada .com uzantılı alacağın ismin sana ait olduğunu belgelendirmen gerek..

Eskiden örneğinwww.ahmet.com (burada ahmet ünlü bir şirket olsun) adresini birisi alıyordu asıl ahmet şirketi almak istediğinde ona satış yaparak para kazanıyordu bazı kendisini akıllı gören arkadaslar..

Şimdi o ismin sana ait olduğunu nic.com.tr'ye istedikleri şekilde belgelendirmen gerek..

Tabi isim ticari ise ticaret odasından da ücretini odeyerek ismi 90 yıllığına aman gerek..

Kolay Gelsin....(bu anlattıklarım işin yasal ve paralı kısmı diğer boyutunu bilmiyorum..)
  • zero arkadaşım zarf mı atıyon?
    zarf atıyorsan yedim farz ederek nic.com.tr den sadece .tr uzantılı isimleri alabilirsin. Soruda ise .com uzantıları soruyor. En ucuzunu araştır oradan al herkes satıyor artık ama. turkticaret.net ten alma aktivasyonları hala 1 gün geriden geliyormuş. çoğu anında yönlendiriyor sayfaları buna dikkat et.
  • www.isimtescil.net i öneririm
  • www.turkticaret.net
  • Bu konu ile ilgili türk firmaları ile çalışmanızı önermiyorum.
    Sorunsuz bir şekilde domaın adını kullanmak ıstıyorsan
    www.register.com
    www.godaddy.com
    www.networksolutions.com gibi global domain satan firmalardan almanızı öneririm.

Türk şirketleri toplu domain sözleşmesi yaparak arabuluculuk yapıyorlar ilk yıl sorunsuz kullanabılıyorsun domaın adını ama aldıgın sure bıttıgınde uyarı maılı atmadan dırek blokaja gırıyor domaın sonra aynı domaını tekrar üzerine alabılmek ıcın verdıgın ucretın 10 katını vermek durumundan kalıyorsun bilginize...

www.w2ksunucu.com (Domainlarinize ücretsiz sponsor hostıng paketleri)

• quote:

Orjinalden alıntı: nuri288

zero arkadaşım zarf mı atıyon?
    zarf atıyorsan yedim farz ederek nic.com.tr den sadece .tr uzantılı isimleri alabilirsin. Soruda ise .com uzantıları soruyor. En ucuzunu araştır oradan al herkes satıyor artık ama. turkticaret.net ten alma aktivasyonları hala 1 gün geriden geliyormuş. çoğu anında yönlendiriyor sayfaları buna dikkat et.

kardes zarf atcak bisey yok nic.com.tr benim babamın şirketi değil..Ayrıca arkadas com uzantılı demiş ama tr olmicak dememiş..

Kolay Gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.