Şimdi Ara

Combo'larin hepsi ve açıklamalar.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DmXxXx

öncelikle glitch yapmak ban sebebi bunu bilde sonradan böle dediniz yaptımda ban yedim deme
    normal LF ni kullandıktan sonra stealth,,cat eyes ,, yada Magic Shield kullanarak(sağ tuşa alıp seri seri çift tıklayarak yapılır . hedefi seçersen daha kolay olr)

teşekkürler bilgi için oyuna girdiğim de denicem.böle daha mı hızlı oluyo?

• SAOL BABACAN
  • aydın kanka herkez glich yapıcak olm zaten deli oluyorum onları yapanlara biaralar bende yapıyodum ama ozamnlar güzel geliyoduyapmayın gilch ban nedeni bann
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_leee

aydın kanka herkez glich yapıcak olm zaten deli oluyorum onları yapanlara biaralar bende yapıyodum ama ozamnlar güzel geliyoduyapmayın gilch ban nedeni bann

niye ban nedeni ya hızlı koşmak niye ban nedeni oluyo ki?
  • güsel çalışma olmuş gerçekten....
  • adam LF ile 3 kat hızlı koşuyo normalide bu zaten sen aşağı-yukarı 5 kat filan bu yüzden ban nedeni ayrıca bi bug tır
  • quote:

adam LF ile 3 kat hızlı koşuyo normalide bu zaten sen aşağı-yukarı 5 kat filan bu yüzden ban nedeni ayrıca bi bug tır

n000bsun m000bsun ama seni sewiyorum

• güzel çalışma eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_leee

quote:

adam LF ile 3 kat hızlı koşuyo normalide bu zaten sen aşağı-yukarı 5 kat filan bu yüzden ban nedeni ayrıca bi bug tır

n000bsun m000bsun ama seni sewiyorum

• ben combo yaparken r+r yi kullanıyorum denediğim en iyisi oydu şu ana kadar vede videolarda çoğu assasin onu kullanır ayrıca mousela basmak daha güzel oluyor skillere çünkü pot mana lf gibi şeyler elini altında oluyor öteki türlü bi yandan skill atıp bi yandan pot gibi şeyler basmak çok zor oluyor
  • benim anlamadığım şey en iyi combolar budur budur diyonuzda o zaman eden bütün 70 warriorlar skill +r + s + w combosunu kullanıyor bi açıklaması varmı
  • quote:

benim anlamadığım şurda 12-13 yada 15 sn filan demişsin o tüm skilleri vurma süre si ise baya uzun bi süre ben 5 saniye içinde tüm skilleri vurabilirim ve combo yu fareyle yapıyorum ne s ne de w kullanıyorum

imkansız!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: acchilles

quote:

benim anlamadığım şurda 12-13 yada 15 sn filan demişsin o tüm skilleri vurma süre si ise baya uzun bi süre ben 5 saniye içinde tüm skilleri vurabilirim ve combo yu fareyle yapıyorum ne s ne de w kullanıyorum

imkansız!!!

hangi serverdasın? orcsan czde diilsen arenada gösterem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.