Şimdi Ara

Come on!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben şöyle birşey düşündüm tabii sizde kabul edersiniz ki heralde ne yapalım biliyormusunuz şimdi benim bilgisayarım var özellikleri şöyle

1 gb ddr
    256 nvıda ekran kartı
    1.99 ghz işlemci
    asdl (internet hızı) 1024 değil ama 900 lerde bişi nası olduysaa
    40 gb hard disk alanım var

NE YAPACAĞIMIZI AÇIKLIYORUM

Şimdi ben kendi bilgisayarıma mu online kurmak istiyorum ama kurmak hakkında en ufak bile bilgim yok o yüzden size danışam dedim biliyorum bir sürü site var ama ben kuracağımı hiç zannetmiyorum bana bu serveri ücretsiz kurmak isteyen varsa msn sini yazsın yada pm atsın ben onu gm yaparım bakın sakın çıkar amaçlı değil ama ben serveri kurmak çok istiyorum 2 günde fln de kapanmayacak onuda söyleyeyim benim zate 7/24 olcagına garanti veririm şimdide özelliklerinden bahsediyim kurulmamış serverin

Yardımlarınıza açıgım yardım etmek isteyen msn sini yazsın onu söz gm yapcam çıkar amaçlı değil neyse kafamda tasarladığım özelliklere

exp=50x
    drop=30%100
    version=1.02n,97+99 küçük bir ihtimal

Eğer isterseniz de expi 500 1000 fln yaparım en fazla 1000 haaa
    şimdi exp 50 olarak kalırsa
    ilk 25 resi atana
    sm=ex +7 legendary set
    bk=ex+7 scale set
    me=ona bir ayrıcalık dvine set ama +1 :D
    mg=scale veya legendary ex +7 set

Ve şunuda belirtiyim server kesin yardım edecek olursa yüzde yüz kurulcak

Serverde bless soul satılmayacak
    bless ve soul düşme olasılıgı yüzde 5 olcak
    chaos ve life da satılmayacak ve düşme olasılıgı yüzde 35 olcak

bb off olcak

reset atınca statts lar kalıcı olmayacak her rese 250 point artarak gelcek 250 500 750 1000...........20.000 gibi
    ve reset atınca para felan gitmeyecek
    Ve yapabilirsek kanatları season 3 e göre tasarlamayı düşünüorum

Biliyorum server bayagı bir zor olur ama kalıcı olması için size söz veriorum emeginiz karşılıgını alacaksınız ben zaten heves için kurmucam bir kere kurcaktım heves için kurcaksan hiç kurma dediler bende düşündüm gerçekten heves içinmiş 5 gün sonra heves gitti ama şimdi bakıyorum ki herkes zor server seviyor 5-10 kişi hariç bende zor yapmaya karar verdim. olsun:D

KURULMAMIŞ SERVERİN BİLE ÖZELLİKLERİNİ SAYDIM YAW YARDIM EDECEK VARSA MSN YAZSIN ONU GM YAPARIM AMA ÜCRETSİZ!!!...
    İstersenizde expi fln arttırım max fun yaparım ama o zman kalıcı olmaya bilir ona garanti veremem ama dediğim gibi kabul ederseniz söz kalıcı

Her türlü yoruma eleştiriye açığım ve eleştiri sadece kötü yönler değildir iyi yönlerimide söyleyin

• walla iyi 1 tane bile yönünü görmedkki söleyelim ve ugrasma baq o pc ile rahat edemessn etsende kmse yardm etmez anca gm olcam die gırgırına hic bisi siz biserver kurar ugrasma git kas kasmak kurmaktan dha kolay bak sna okdar kişi kızıo bisi ler dio kurma dio neden die hic düsünüomusn bilmiorm ve sen exp 50 yazmssn sen hic kastn mı exp i 50 olan serverde paso fun serverler yaziosn ki fun server de oynayan adamdan ben pek bisi beklemem bu konuda o yüzden baq ugrasma gt kas bos bos topic de acma
  • İmdat yardım edin yine ingilizce konuşmaya başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::LEGEND::..

İmdat yardım edin yine ingilizce konuşmaya başladı

• Haha görürsünüz bu serveri açmazsam
  • Önemli olan açmak diil...
  • doğru diyorsun katılıyorum
  • Ya arkadaşlar yardım edecek yok mu bea
  • exp rate falan kolay 2 -3 tane sql kodu rami yükselt yoksa lag olur bide sunucumu yoksa normal pcmi normal pc ise hayvan gibi bi fan al

mu online nin kurulumunu hiç okumadım ama sql biliom sana ratelerde yardım edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta5 -- 9 Ağustos 2007; 18:59:55 >
  • Şu anda zaten piyasada bol miktarda zor server var ..

AkruTMU - LeaderMU ..

Ve bu serverlar üyük emek harcanarak açılmış ayrıca açan kişiler de bu konuda gayet bilgili tevcrübeli kişiler ..

Onlar varken senin serverine üye bulabileceğini sanmıyorum ..

Ayrıca başlığı türkçe yapmadığın için de kocaman bir -
  • Ya ne var ben tecrübeli değilsem hem boş topic açtık diye bir zamanlar tecrübesiz olunmuyor şimdi anladım tamam onlar fln var benim arkadaşlar ım var liseden onlar gelir zaten isteyen gelir istemeyen gelmez

YARDIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: santosantos

Ayrıca başlığı türkçe yapmadığın için de kocaman bir -

haklısın.birsürü server var.gökten server yağacak yakında ama hiçbirine giremiyom
    ayrıca bendende başlık için -
  • size gelinmi diyorum yardım edermisiniz diye adam gibi soruyorum zeka yaşınız kaç

Bence ıq nuz 100 ama -100
  • neden hep kavgaya yönelik msj yazıyorsun? hadi ıq testi yapalım görelim kim daha iyi
  • Lols

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhyper_mu -- 9 Ağustos 2007; 22:09:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mucu_emre

Bence ıq nuz 100 ama -100

bunu komik bulan varmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zhyper_mu

Lols

sen zaten mucu_emre diilmisin zypher
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.