Şimdi Ara

Computer Forensic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bu Computer Forensic konusu ile ilgileniyorum. Bu konuda fikri olan, Türkiye'de ilgili firma bilen var mı?

Saygılar.....

• bu konuyla bende internetten imkanlarım dahilimde ilgileniyorum çok geniş bilgi daharcığı var ama dökümanların neredeyse hepsi ingilizce ve programlar fazla bulunamıyor bulduğum progralarıda bilmediğim için tam anlamıyla kullanamıyorum turkiyede bunun eğitimini veren bir kaç kuruluş var encese ftk ve diğer forensics araçlarının sertifikalarını sağlayabiliyorlar
  • Bahsettiğiniz EnCase ve FTK gibi programların Türkiye mümessili bir firmaya ortak olmayı düşünüyorum.

10 Şubat 2009 tarihinde İlgi Üniversitesinde Computer Forensic "Adli Bilişim" diye bir konferans vardı, ancak orda konuşulanlar hep işin hizmet, servis yönü! Yok getir Hard diskini, verilerim kurtaralım gibi.
    Ama ben asıl bu gerekli software ve hardwareleri satan kişi olmak istiyorum. Yani orda konuşanlar benim potansiyel müşterim olabilir sadece. Benim merak ettiğim, benim gibi kimse yok mu? Rakibim olabilecek birisi?

Bilemiyorum acaba karlı bir iş mi??
  • Forensic ile ilgili olarak önerebileceğim ilk ve tek firma forensic people'dır.www.euroforensics.com adresini takip edebilirsiniz.Detaylı bilgi için bana mail atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.