Şimdi Ara

ÇOOK ACIL dns sorunu dns değiştirince net gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bi arkadaşımın pc sinde dnsleri değiştirmesi için ikna ettim bişey olucağı kanısındaydı değiştirdi dns leri değiştirdikten sonra ağ bağlantılarından onar yapınca net gitti ve bidaha gelmedi onar a basınca onarılamıyor tcp ip ile bağlantı kurulamıyor gibi bi mesaj cıkıyormuş dns i otomatik al dedik opendns google ın dns herşeyi denedik fakat bi türlü olmadı çok acil yardımlarınızı bkeliyorum

• Diğer Yapılandırmayı otomatik al yap IP adresini de otomatik al tıklı olucak DNS yide üstteki : 208.67.222.222 alttaki: 208.67.220.220 yap tamam de olması lazım olmazsa başka biyerden kaynaklanıyordur problem
  • evet denedim öyle olmadı open dnsleride yaptırdım bi türlü olmuyor sağ tıklayıp onar yapıncada tcp ip ile bağlantı kurulamadı vs. bi hata çıkıyomuş
  • DNS ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşınız başka ayarlar ile oynamış mı?
  • hayır oynamamış
  • yalnız hayatımda ilk defa dns değişince bi hata gördüm çok çok enterasan.
  • Başlat-Çalıştır - cmd -netsh winsock reset

Bunu yaptıkdan sonra bilgisayarını yeniden başlat kardeşim inş sorunun çözülür
  • @gecici.eposta

dediğini deneyemedim sistem geri yükleme ile çözdük sorunu çok enteresan bişey kendi pcm olsa sorun değilde ben başkasının dns ini değiştirdim ve nete giremedi bidaha ilk defa görüyorm böyle bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.