Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
17.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gigatek artık bu kasadan satmıyor sanırım, başka satan var mı 430 W PSU ile?
  • Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan.
  • 5 ay önce yine burdaki arkadaşlarla tartışaraktan (Allah Razı olsun) evime sistem toplamıştım bu kasayı aldım. 5 ay geçmesine rağmen rüzgar sesinden başka bir ses çıkarmıyor çok memnunum. fakat şimdi işyerimdeki pc mide yenilicem ama bulamıyorum bu kasadan. gigatekten almıştım o zaman kendi psu suyla birlikte çok uygun fiyatlıydı. ama şimdi hiç bir yerde bulamıyorum. bulan bilen varsa yardımcı olsun. parasını %200 hak eden bir ürün çünkü
  • Bir tane 8800 GTX sığıyor mu bu kasaya?

Ben elimdeki GTS G80 ile yaptığım ölçümlerde, kartın bitiş noktasından disket sürücü yuvasına kadar 5 cm veya 5cm'ye çok yakın bir uzaklık olduğunu gördüm.

8800 GTS G80 için 9 inç, GTX için 10,5 inç deniyor. Bu durumda kesinlikle sığması gerekli.

Ama bu 9 - 10,5 meselesinden emin olamadım (9 inç doğru görünüyor, yaptığım ölçümlere göre. 10,5'ten %100 emin değilim).

Biri aydınlatırsa sevinirim.

Yoksa iş testere alıp o rezil disket sürücü yuvasının tamamıyla gereksiz uzantısını kesmeye gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Ocak 2008; 13:43:52 >
  • arklar bu kasa sessiz mi acaba ta9a1 mi bu mu sessizdir sizce hangisi?
    birde artık gigatekte psu suz satılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 13 Ocak 2008; 22:38:43 >
  • Cooler master 534 kasa Qauad işlemcili ve 8800GT ekran kartı olan bir sistem için uygun mudur? Güç kaynağını ayrıca 500wattlık bir şey almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre9110

arklar bu kasa sessiz mi acaba ta9a1 mi bu mu sessizdir sizce hangisi?
    birde artık gigatekte psu suz satılıyor...

Ben kullanıyorum ve çok memnunum .
    Yan kapaktaki ekran kartının karşısına denk gelen kısmı kestim ve fanı intake(içeri hava verecek şekilde) ayarladım , bu şekilde ekran kartı için daha etkili soğutma sağladım.
    Kasanın arkasındaki eksoz fanının olduğu yerdeki koruma kısmını da(bal peteği şeklinde) kestim ( aslında ses falan yapmıyordu , benim içimde kalmıştı kesecektim ve kestim ) . PSU'da 12cm fan var ; o da ayrıca cpu'yu daha serin tutuyor. Aklımda kasanın ön tarafındaki fanın bulunduğu koruma kısmını(bal peteği şeklinde olan) kesmek var ; sanırım o kısmı sökünce daha sessiz ve daha verimli soğutma sağlayacak.
    Bu arada, kasadan çıkan psu yu satıyorum . İlgilenen varsa ; PM atsın.

• Selam Arkadaşlar,

Biraz geç bir cevap olacak ama bende alıntı yaptıgım arkadasa cevap verıcek bu fotograf ıle aynı zamanda da bunu fızıksel olarak kullanan arkadasların yorumlarını ıstıycem. 8800 gtx ile uyumlu değil. Yinede fızıksel olarak deneyen bır arkadas bızı aydınlatırsa sevınırım.

8800GTX ile uyumu

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli)

quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Bir tane 8800 GTX sığıyor mu bu kasaya?

Ben elimdeki GTS G80 ile yaptığım ölçümlerde, kartın bitiş noktasından disket sürücü yuvasına kadar 5 cm veya 5cm'ye çok yakın bir uzaklık olduğunu gördüm.

8800 GTS G80 için 9 inç, GTX için 10,5 inç deniyor. Bu durumda kesinlikle sığması gerekli.

Ama bu 9 - 10,5 meselesinden emin olamadım (9 inç doğru görünüyor, yaptığım ölçümlere göre. 10,5'ten %100 emin değilim).

Biri aydınlatırsa sevinirim.

Yoksa iş testere alıp o rezil disket sürücü yuvasının tamamıyla gereksiz uzantısını kesmeye gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passenger2019 -- 19 Ağustos 2008; 19:00:01 >

• ben bu kasayı alıp HD 3850 TAKMAK istiyorum bir problem olurmu nasıl takarım
  • ben zotac 512 gts 250 taktım hiç sorun yaşamadım.. arada 1-2 cm mesafede kaldı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.