Şimdi Ara

COOLSTREAM ZEE..............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akadaşlar yeni coolstream zee siparişi verdim.. Genel olarak resim kalitesinin iyi olduğu söyleniyor. Birde sizin yorumlarınızı alabilir miyim.

• yokmu bu cihazdan kullanan.....
  • arkadasım bende cook cıhaz arastırdım coolstream neo , kathrein 913 ve vu uno modellerı arasında durdum ılk ıkısı goruntu ve ses acısından vu uno ıse destek acısından onde
    ama ben katı de karar kıldım goruntu ve kalıtesı acısından

• quote:

Orijinalden alıntı: xmen16

arkadasım bende cook cıhaz arastırdım coolstream neo , kathrein 913 ve vu uno modellerı arasında durdum ılk ıkısı goruntu ve ses acısından vu uno ıse destek acısından onde

bir de bu katiyi alacak bir yer bulabilsek :(

• kati ile vu veyya cool mukayyese edilirmi arkadaşlar ya
    birisii en iyyisi veya en iyyileri içinde diyyelim diğerleri normal cihhazlar
    katede desstek olmazki ne destteği diyosunuz kenndi almanyadaki sayfassindan yazillim gelince indnrip yüklersiniz oda yilda 1 defa belki
    asdaamlar süpper cihaz üretiyyorlar bir deefa yapiyorlar olay bitiyor
    paylaşşim ile işşi olannlar ise oscamm yükler izzler ama bunu kati desteklemez tabbiki adamlar yassal iş yapiyorlar
    ben ddah önce 910 kullanmiştim sd hd ler çook iyi idi zaten hiçç kimse katide görüüntü kalitesi için tek kellime bile edemez
    912 kullanmadim ama geççen hafta aldiğim 913 gerçekten süper
    almanyadan bulun birisini getirtin veya posta ile getirin bu işraz daha pahali olur ama değer bir cihaz forummda saçmasapan bir
    dolu cihhazlara gaz verilliyor rezzil görünntüler filan allin humax,katrein,tehnisat fillan görrün görüntü neymi,ş

• quote:

Orijinalden alıntı: CanS

quote:

Orijinalden alıntı: xmen16

arkadasım bende cook cıhaz arastırdım coolstream neo , kathrein 913 ve vu uno modellerı arasında durdum ılk ıkısı goruntu ve ses acısından vu uno ıse destek acısından onde

bir de bu katiyi alacak bir yer bulabilsek :(

http://www.hepsidijital.com/KATHREIN-UFS-913-TWiN-HD-PVR_281565.html#0

• hehehe he aklli adamin tercihi kati
  • hepsidijital 1 aydır getirecek şu cihazı, getirse de bir görsek artık fiyatı belki zamanla düşer. cihaz almanyadan 229 euroya sipariş edilebiliyor kargo dahil 500tl civarına geliyor ama burda gümrükte, ptt de vs. gümrük vergisi ve daha başka bin türlü masraf çıkarırlar astarı yüzünden pahalıya gelir. bakıldığında hepsidijital in havale fiyatı da 750tl. herşeye rağmen cihazı getirmeleri bile yeter diyorum çünkü bunu yapan başka bir firma yok henüz. ama fiyat 600-650tl civarında olsa kaçırılmayacak fırsat olur...
  • almanyadan ellden getirrseniz ucuza gelir
    cihaz adi üstüünde katrein bunlari norrmal cihazllar ile bir tutmayin ya
  • kathrein 913 ilk getirenlerden biri olup ve geçen gün satan biri olarak söylüyorum

sadece görüntü ve ses kalitesinde tepe seviye olsun derseniz bu cihaz tam size göre,çok kaliteli üretimide cabası

yeterli uydu ve pc bilginiz varsa coolstream veya Vu+ alabilirsiniz.

yaklaşık 1 senedir evde,dükkanlarda ve arkadaşlarda 20 civarı cihaz denedim,kullandım neye ihtiyacınız var iyi belirleyin cihazdan ne bekliyorsunuz önce bunları netleştirin,yoksa paranız boşa gider ve çekeceğiniz sıkıntılarda yanıza kalır
  • dosstum bvennde eski ve yeni kati kullanicisi olarak şunu yazayim sana
    kati nin ne vu ile nede cool ile alakasi var kariştirmayin
    ben vu kullandim solo ve duo cool ise almanyadaki arkadaşimda var süreklki izliyorum kati ile her ikisininde alakasi yok arkadaşim
    ama deediğin doğru uğraşmak ve pc bilgisi filan ve enigma ile işten anliyorsaniz cool dream veya vu alabilirsiniz
    enigma2 ile herhhalde biliyorsun görünntüü kalitesinin nasil düştüğünü bende dream800 de var vu dan çok daha iyi görünntüsü var
    kati fta birr cihaz veya oscam yükklersin alin size paylaşimli cihaz ve enigmadaki gibi kötü görünntüde olmaz o zamman
    kim kati alddida şikayet etti bunlar süper cihhazlar humax,kati,technisatt,vanatage,topfield

• aslında bende kati 913 düşünüyordum resim kalitesinden dolayı. fakat türkiyede satılmaması beni cool a almaya itti.cool ile kati 913 karşılaştıramam ama cool un görüntüsü iiiyi diyebilirim. sadece net desteği az.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.