Şimdi Ara

Coronavirus Tedavisi Avustralya'da Bulundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avustralya, Queensland’deki Klinik Araştırma Merkezi Direktörü Profesör David Paterson sıtma ve HIV tedavisinde kullanılan iki farklı ilaçtaki maddelerin kombinasyonunun korona virüsü etkisiz hale getirdiğini belirtti. Üç ay içinde tedavi piyasaya sunulabilir.

Kaynak:https://genelsite.com/korona-virus-tedavisi-avustralya-bulundu/

• Avustralya bunu yapmış olabilir. Hemen yalanlamayın.
    Sonuçta bu virüsü dünyada izole edip incelemeye başlayan ilk ülke Avustralya oldu. Hiçbir yerde olmayan araştırma hastaneleri ve teknikleri orada. Müthiş profesörleri var.
    Yakınım olan sevdiğim biri Avustralya'da yaşıyor. Geçen yıl gırtlak kanseri teşhisi kondu ve ne konuşabiliyor ne de yiyebiliyordu. Tümör ileri seviyede idi. Umudu kesmiş gibiydim. Melbourne'deki iyi bir araştırma hastanesinde 3 buçuk ay yattı. Farklı ilaçlarla yoğun kemoterapi ve radyoterapi gördü. Şu an şükürler olsun kanserden eser yok. Sesi eskisinden daha iyi. Yemesi içmesi her şeyi normale döndü. Yeniden doğmuş gibi oldu.
    Sesi zaten kesin gider, keşke mucize olsa da hayatını kurtarsalar diyordum ama hastalığı yok etmenin yanında sesine de hiç zarar vermeden bunu başardılar.
    Emin olun tıp konusunda Avustralya ve Küba diğer büyük ülkelerden on adım öndeler.
  • Forumda her ay yapılan Pil Haberleri gibi...Balon çıkma ihtimali de var.

İnşallah gerçektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake news
  • Hergün 3-5 ülke tedavisini bulur oldu bunun da. Emekliye müjde haberlerine döndü.
  • Ülke, tedavi merkezi ve hatta uzmanın ismi olduğu için gerçekçi geldi. Özellikle işin içinde Avustralya olunca. Umarım gerçektir.
  • Korona virüs aşısı göklerde diye görür müyüz yakında ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avustralya bunu yapmış olabilir. Hemen yalanlamayın.
    Sonuçta bu virüsü dünyada izole edip incelemeye başlayan ilk ülke Avustralya oldu. Hiçbir yerde olmayan araştırma hastaneleri ve teknikleri orada. Müthiş profesörleri var.
    Yakınım olan sevdiğim biri Avustralya'da yaşıyor. Geçen yıl gırtlak kanseri teşhisi kondu ve ne konuşabiliyor ne de yiyebiliyordu. Tümör ileri seviyede idi. Umudu kesmiş gibiydim. Melbourne'deki iyi bir araştırma hastanesinde 3 buçuk ay yattı. Farklı ilaçlarla yoğun kemoterapi ve radyoterapi gördü. Şu an şükürler olsun kanserden eser yok. Sesi eskisinden daha iyi. Yemesi içmesi her şeyi normale döndü. Yeniden doğmuş gibi oldu.
    Sesi zaten kesin gider, keşke mucize olsa da hayatını kurtarsalar diyordum ama hastalığı yok etmenin yanında sesine de hiç zarar vermeden bunu başardılar.
    Emin olun tıp konusunda Avustralya ve Küba diğer büyük ülkelerden on adım öndeler.

• Bu arada unuttuk lan, avustralyadaki yangınlar durdu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paarthurnaax kullanıcısına yanıt
    Onu bilmem de, Dünya'nın yangınını söndürmüş olabilirler cidden.

Dün tedaviyi buldukları iddia ediliyordu,test edilecekti. Şimdi de bulundu deniyor. Umarım doğrudur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.