Şimdi Ara

CORSAIR HS70 SE WIRELESS Gaming Headset (Renewed) toplamda 57 dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com/CORSAIR-WIRELESS-Gaming-Headset-Renewed/dp/B07RCXNW3K/ref=sr_1_97?keywords=renewed&qid=1564848749&s=gateway&sr=8-97&th=1
    Arkadaşlar amazonda gezerken denk geldim. Baya uygun geldi, performansı nasıl bilmiyorum. Benim kulaklık revolver s hyperx,benim bile alasım var. Umarım faydalı olur herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpaciino -- 3 Ağustos 2019; 19:23:36 >

• iade değişim olan ürünler bunlar ondan uygun fiyatı.
  • bana 60.57 dolar çıkıyor. hocam siz nerede oturuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

bana 60.57 dolar çıkıyor. hocam siz nerede oturuyorsunuz?
    CORSAIR HS70 SE WIRELESS Gaming Headset (Renewed) toplamda 57 dolar

Diyarbakır hocam
  • kolpaciino kullanıcısına yanıt
    abi saçmalığa bak istanbula kargo 3 dolar daha pahalı tutuyor istanbulda oturuyorum kargo kısmı bende 12.58 dolar çıkıyor.
  • Satıcı corsair outlet olduğundan dolayı güvenilir olduğunu düşünüyorum ben de alıcam sanırım
  • Bence de güvenilirdir. Ben mouse aldım eğer kulaklık ihtiyacım ve param olsaydı alırdım valla yorumları da okuyup karar verirsiniz
  • quote:

abi saçmalığa bak istanbula kargo 3 dolar daha pahalı tutuyor istanbulda oturuyorum kargo kısmı bende 12.58 dolar çıkıyor.
    Valla hocam yapacak bişey yok bence de saçma burası daha uzak
  • Bende alıcam %99 paramı ayarlayayım bugün yarın inşallah
  • quote:

Bende alıcam %99 paramı ayarlayayım bugün yarın inşallah
    hayırlısı olsun hocam.
  • Gayet uygun fiyat tr'de iki katıbütçem uyarsa fiyat değişmesse bende alıcam
  • kolpaciino kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edetim hocam 1 adet sipariş verdim. Ayrıca 30 günlük ücretsiz prime üyeliğini başlayınca 60.57 dolardan 57.07 dolara düştü ücret.
    Kargoya verilince üyeliği iptal edicem
  • quote:

Teşekkür edetim hocam 1 adet sipariş verdim. Ayrıca 30 günlük ücretsiz prime üyeliğini başlayınca 60.57 dolardan 57.07 dolara düştü ücret.
    Kargoya verilince üyeliği iptal edicem
    Ne demek hocam rica ederim güzel günlerde kullanın performans vs kutu içeriğini arkadaşlarla paylaşırsanız diğer alacaklara da yardımcı olmuş olursunuz bende prime açtım valla ücretsiz hatta 10 dolar indirim verdi bunun için alışveriş yapmayı düşünüyorum ama bişey bulamadım mekanik klavye arayışındayım uygunsa gelirse ancak alırım :)

• Bu kulaklık ile ipad iphone gibi cihazlara bağlanıp müzik dinleme imkanı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolpaciino

Ne demek hocam rica ederim güzel günlerde kullanın performans vs kutu içeriğini arkadaşlarla paylaşırsanız diğer alacaklara da yardımcı olmuş olursunuz bende prime açtım valla ücretsiz hatta 10 dolar indirim verdi bunun için alışveriş yapmayı düşünüyorum ama bişey bulamadım mekanik klavye arayışındayım uygunsa gelirse ancak alırım :)

Alıntıları Göster
    Tabi ki hocam. Gelince paylaşırım. Yine Corsair Outlet mağazasında renewed ürünlere bakabilsiniz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bu kulaklık ile ipad iphone gibi cihazlara bağlanıp müzik dinleme imkanı varmı
    İnternette OTG kablosu ile bağlayınca olduğunu duymuştum ama apple cihazlara uyar mı bilmem
  • quote:

Tabi ki hocam. Gelince paylaşırım. Yine Corsair Outlet mağazasında renewed ürünlere bakabilsiniz bence.

Alıntıları Göster
    Baktım ama n11 de daha uygun kuponla k70 mk2 650 ye denk geliyor
  • Siparişimi verdim bakalım. 60.57 dolar tuttu. Ödemeyi hala çekmedi karttan prosedür hakkında bilgisi olan var mı ilk siparişim amazondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Siparişimi verdim bakalım. 60.57 dolar tuttu. Ödemeyi hala çekmedi karttan prosedür hakkında bilgisi olan var mı ilk siparişim amazondan.
    Hocam ödeme onaylamıyor 1-2 güne sıkıntı yok yani zaten size bilgilendirme mesajı gelir
  • Şu an baktım linke 51 dolara düşmüş şeytan hala dürtüyor :D 287 küsür bişey ediyordu şu anki kurla
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.