Şimdi Ara

CORSAIR HS70 SE WIRELESS Gaming Headset (Renewed) toplamda 57 dolar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farkın iadesi için mail attım hemen
  • kolpaciino kullanıcısına yanıt
    BEN ALDIM 5 DOLAR DÜŞMÜŞ FİYAT...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yazdınız? Bende mail atayım

• Terracide kullanıcısına yanıt
    Fiyat değişimlerinde iade yapamıyoruz bla bla yazmışlar. Üzüldüm doğrusu.

Hocam amazona mı mesaj attınız yoksa satıcı olan corsair outlet e mi?

Destekten yazdım hocam. Satıcıya mesaj atılabiliyor mu?

Ürünle alakalı kısımdan ulaşılıyor diye hatırlıyorum hocam

Gönderdim hocam mail olarak. Mesaj olarak bunu yazdım kullanabilirsiniz.

I purchased this item less than 7 days ago and the price has changed. Will you please refund me the difference?

• Arkadaşlar bende bunun gibi bir ürün satın almak istiyorum ama amazon ile ilgili neye dikkat etmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum. Ödeme ekranında TRY seçmeyin USD seçin demişler bir konuda peki sipariş verirken mesai saatine dikkat etmeli miyiz? Biliyorsunuz mesai saati dışında döviz alım satımda fark yükseliyor. Perşembe günü mü sipariş geçeyim hemen o an mı ücret kesiliyor? Birde bazı arkadaşların dediğin gibi kredi kartına döviz ekstresi tanımlatmalı mıyım? Ne tavsiye edersiniz? Banka hesabımın yanında döviz hesabım var aslında ama o hesaptan direk ödeme yapılamıyormuş yine tl olarak çekiyormuş ve o günün en yüksek kurundan çevirerek yapıyormuş bu işlemi. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Birde Amazon prime ile Kargo ücreti indirimli oluyormuş doğru mu bu hakkımı bu üründe kullanmalı mıyım yoksa başka zamana mı saklamalıyım ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eminaksöz

Arkadaşlar bende bunun gibi bir ürün satın almak istiyorum ama amazon ile ilgili neye dikkat etmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum. Ödeme ekranında TRY seçmeyin USD seçin demişler bir konuda peki sipariş verirken mesai saatine dikkat etmeli miyiz? Biliyorsunuz mesai saati dışında döviz alım satımda fark yükseliyor. Perşembe günü mü sipariş geçeyim hemen o an mı ücret kesiliyor? Birde bazı arkadaşların dediğin gibi kredi kartına döviz ekstresi tanımlatmalı mıyım? Ne tavsiye edersiniz? Banka hesabımın yanında döviz hesabım var aslında ama o hesaptan direk ödeme yapılamıyormuş yine tl olarak çekiyormuş ve o günün en yüksek kurundan çevirerek yapıyormuş bu işlemi. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Birde Amazon prime ile Kargo ücreti indirimli oluyormuş doğru mu bu hakkımı bu üründe kullanmalı mıyım yoksa başka zamana mı saklamalıyım ne dersiniz?
    Hocam kredi kartı ile ilgili konuları tam bilmiyorum ama usd den yapınca ben o anki kurla yaptım kartımdan ortalama o kadar çekti
    Prime ile evet indirim oluyor ayrıca alışveriş sonrası 10 dolar hediye verdim ama onu kullanmak için galiba belli bir dolar üstü ve prime olması lazım onun dışında şu an indirimli alabilirsiniz.

• Ayrıca arkadaşlar bişey merak ediyorum ben bile alabilirim kulaklık olmasına rağmen se ile normal hs70 arasındaki fark nedir?

• Hocam SE Special Edition tek fark renk değişik, güya özel renk :D Sizce ücretsiz prime'ımımı bu üründeki 3-4 dolarlık indirim için kullanayım mı ne dersiniz? Birde bu sanal kart ininal vs gibi kartlardan ödemek mantıklı olur mu acaba? Onlara direk döviz atabiliyor muyuz benim aklımdaki soru işaretleri bunlar. Birde mesela HS50 100 tl daha uygun fiyata sizce hangisi alınmalı Hyper X kullanıcısı biri olarak ne tavsiye ediyorsunuz?
  • eminaksöz E kullanıcısına yanıt
    Prime kullaninca indirim mi oluyor hocam

• kolpaciino kullanıcısına yanıt
    Hocam siz sipariş ettiniz mi? Birde 220 küsüre HS60 geliyor 280 küsüre de HS70 sizce hangisini sipariş etmeliyim. Benim kulaklık ihtiyacım var ama bilemedim ne yapsam birde HS50 var 180 küsüre ama o Türkiyede de 280 tl sanırım. Ne dersiniz? Özellikle hyper X gibi kaliteli bir kulaklık kullanıcısı olarak deneyiminiz çoktur kablosuz kulaklığa ne dersiniz?

Hocam evet prime ile 3,5 dolar bir indirim sağlanıyor 51 dolar oluyor şuan HS70
  • quote:

Hocam siz sipariş ettiniz mi? Birde 220 küsüre HS60 geliyor 280 küsüre de HS70 sizce hangisini sipariş etmeliyim. Benim kulaklık ihtiyacım var ama bilemedim ne yapsam birde HS50 var 180 küsüre ama o Türkiyede de 280 tl sanırım. Ne dersiniz? Özellikle hyper X gibi kaliteli bir kulaklık kullanıcısı olarak deneyiminiz çoktur kablosuz kulaklığa ne dersiniz?

Hocam evet prime ile 3,5 dolar bir indirim sağlanıyor 51 dolar oluyor şuan HS70
    Hocam şöyle söyleyeyim hyper x ten genel olarak memnunum müzik vs dinlemem ama oyunlarda güzel performans veriyor. Cloud 2 sürümünü neredeyse herkes kullanıyor bendeki revolver s neredeyse aynılar. Kablosuz olarak ise flight modeli tercih ediliyor. Bu kulaklık ile ilgili şunu tavsiye ederim size Burak şoltun incelemesini.

• Ayrıca ben alamadım hala bile merak ediyorum keşke kulaklıkların hepsini deneyecek Bi ortam olsada karar versek

• Hyper X zaten kendini kanıtlamış. Burak Şoltun incelemesine bakınca HS60 Mikrofonu HS70 den iyi ve genel olarak 2 sindende çok güzel bahsetmiş. Mikrofonu daha kötü olunca acaba kablosuzun herhangi bir dezavantajı olur mu gecikme vs diye korkuyorum yoksa kablosuz bir kulaklık kim istemez ki? Bir türlü karar veremedim sipariş geçeceğim ama. Evet keşke hepsini deneme fırsatı bulabilsek. Forumda bir arkadaşa sordum Cloud 2 ve HS70 kullanmış birine çokta fark yok demişti aralarında ses kalitesi olarak.
  • quote:

Hyper X zaten kendini kanıtlamış. Burak Şoltun incelemesine bakınca HS60 Mikrofonu HS70 den iyi ve genel olarak 2 sindende çok güzel bahsetmiş. Mikrofonu daha kötü olunca acaba kablosuzun herhangi bir dezavantajı olur mu gecikme vs diye korkuyorum yoksa kablosuz bir kulaklık kim istemez ki? Bir türlü karar veremedim sipariş geçeceğim ama. Evet keşke hepsini deneme fırsatı bulabilsek. Forumda bir arkadaşa sordum Cloud 2 ve HS70 kullanmış birine çokta fark yok demişti aralarında ses kalitesi olarak.
    Valla hocam bende genel olarak corsair kullanıcılarından şikayet görmedim kulaklığın kablolu seçeneği olmuyor mu hiç? Fiyat gerçekten iyi benim mouse geldi renewed ürün hiçbir sıkıntısı yok ya bunu ya da eskisini kullanacağım artık

• Arkadaşlar ürün geldi tek kelimeyle harika. Yenilenmiş ürün olmasına rağmen yüzeysel bir inceleme yapınca kozmetik bir kusura rastlamıyorum hatta üzerinde yeni bir teknolojik alet kokusu var. en çok korktuğum dip ses olayı ne programıyla birlikte ne de programsız kullanımda yok. Müzik performansı fena değil basslar güzel. Eksi olarak kulaklara biraz baskı yaptığını söyleyebilirim ancak belki de benim koca kafalı olmam da büyük bir etken olabilir. çekim kuvvetini yeterli bulamadım bunda kasamın dar bir alanda bulunması etken olabilir, yakın zamanda kasamı daha ferah yere taşımayı planlıyorum o zaman tekrar yorumlarım ancak yine de bilgisayar başından kalkıp kapı çalınca kapıya rahatça bakmaya yetecek kadar çekim kuvveti var tahminen 4-5 metre kadar. Yaklaşık 10 metre kadar öteye 2-3 duvar arkasına da gittim ancak doğru açıyı yakalamak gerekiyor çekmesi için. E bu da normal zaten sorun değil. Burada en önemli etkenim kablodan kurtuluşum oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Arkadaşlar ürün geldi tek kelimeyle harika. Yenilenmiş ürün olmasına rağmen yüzeysel bir inceleme yapınca kozmetik bir kusura rastlamıyorum hatta üzerinde yeni bir teknolojik alet kokusu var. en çok korktuğum dip ses olayı ne programıyla birlikte ne de programsız kullanımda yok. Müzik performansı fena değil basslar güzel. Eksi olarak kulaklara biraz baskı yaptığını söyleyebilirim ancak belki de benim koca kafalı olmam da büyük bir etken olabilir. çekim kuvvetini yeterli bulamadım bunda kasamın dar bir alanda bulunması etken olabilir, yakın zamanda kasamı daha ferah yere taşımayı planlıyorum o zaman tekrar yorumlarım ancak yine de bilgisayar başından kalkıp kapı çalınca kapıya rahatça bakmaya yetecek kadar çekim kuvveti var tahminen 4-5 metre kadar. Yaklaşık 10 metre kadar öteye 2-3 duvar arkasına da gittim ancak doğru açıyı yakalamak gerekiyor çekmesi için. E bu da normal zaten sorun değil. Burada en önemli etkenim kablodan kurtuluşum oldu.
    Hocam tekrardan hayırlı olsun benim mouse da gelmişti sorunsuz gayet güzel bir mouse tu. Umarım diğer arkadaşlara da gelir öyle.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.