Şimdi Ara

ÇORUM İL Jandarma Komutanlığı !!BURAYA!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
16.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banada uzak ama gelip tanışacaz devrelerimle:):)
    yarın ordayım iptal falan değil dimi hala geçerli boşa gelmeyelim oraya
  • bu arada üstümde parlak honda montu olacak gören orda 325. dönem desin
  • arkadaşlar hayırlı teskereler çorumda 4 sene okudum çorum hakkında bilgi verebilirim lazım ise :) ben erzurum - ılıca yolcusuyum bu arada :)

iyi olurdu hani
  • çorum merkezde heryere saat kulesinden gidilir en stratejik nokta saat kulesidir çorumda . otogar a yürüyerek 5-10 dakika uzaklıktadır saat kulesi .sabah inince servis ile saat kulesine gidersiniz . saat kulesinin hemen orda ulu cami var karşısında dini kitap satan yerler falan var neyse ordan devam edin bi pastane var sabah orada bi kahvaltı yaparsınız buluşma yeri ayarlamak isterseniz orası en iyi yerdir sütü iyidir kete ile süt için bence :)neyse hattuşaş - lider -metro arabaları iyidir lider ile metro en iyisi tabi .askeriye saat kulesinden yukarı doğru 20 dakika yürüyüş mesafesinde var ama sizin teslim olacağınız yer orasımı bilmiyorum. taksiciler çok fazla para alıyor haberiniz olsun . iklim olarak kışlar soğuk olur ve kar kalkmaz ama şöyle bişey var hasta etmeyen bi soğuk var ben 4 senede 1 kere hasta oldum olmadım . 2 tane carrefour 3 tane sinama salonu var sormak istediğiniz bişey varsa sorun arkadaşlar aklıma bişey gelmiyor anlatacak :)

• cumartesi 21:30 metro ile gidiyorum çoruma. benle aynı otobüste olan var mı?

bu arada yarın saat 10 - 10,5 arası eminönünde olurum. bi yere kaybolmayın :)
  • Ya arkadaşlar orada bi yerde buluşalım.Arkadaş yukarda bir pastaneden bahsetmiş eger sizede uygunsa orada buluşalım.adres gayet basit ne dersiniz size de uyar mı ?
  • Selam arkadaşlar bende Çorum yolcusuyum, Cuma günkü buluşmaya olayı iptal olmadı herhalde.. duruma göre haber verebilirseniz bende gelmek isterim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeGeND_LeGeNDaRy

cumartesi 21:30 metro ile gidiyorum çoruma. benle aynı otobüste olan var mı?

tokatlı kardeş ben de aynı otobüsteyim :) yalnız 46 numara benimki.:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sailorali86

quote:

Orjinalden alıntı: LeGeND_LeGeNDaRy

cumartesi 21:30 metro ile gidiyorum çoruma. benle aynı otobüste olan var mı?

tokatlı kardeş ben de aynı otobüsteyim :) yalnız 46 numara benimki.:D

devrem bende 42 numara

quote:

Orjinalden alıntı: avalanchemre

Selam arkadaşlar bende Çorum yolcusuyum, Cuma günkü buluşmaya olayı iptal olmadı herhalde.. duruma göre haber verebilirseniz bende gelmek isterim...

hocam yarın saat 10:00'da (eminönünde) eminönü - kadıköy iskelesinde buluşuyoruz.

quote:

Orjinalden alıntı: Ecthe

Ya arkadaşlar orada bi yerde buluşalım.Arkadaş yukarda bir pastaneden bahsetmiş eger sizede uygunsa orada buluşalım.adres gayet basit ne dersiniz size de uyar mı ?

ben sailorali86 arkadasla aynı otobusteyim saat en gec 8-9 gibi inmiş oluruz sanırım. en gec 9,5da o pastanede oluruz sanırım. ordada buluşuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeGeND_LeGeNDaRy -- 12 Aralık 2008; 1:56:47 >

• arkadaşlar benim bir yakınım rahatsızlandığından bugun öğleden sonra şehirdışına çıkmam gerekti,
    internetede ancak yeni ulaşabildim girip hemen foruma yazayım dedim gelemiyeceğimi,
    hala bursa dayım yarın sabah donmeyı planlıyorum fakat istanbula gelişim saat kaç olacak tam bilemiyorum. sanırım buluşmaya katılamayacağım gibi gorunuyor ama oraya gittiğimizde çorumda buluşma olursa ona kesin katılırım şu pastane olayı bana mantıklı geldi açıkçası
    ama tabi pastanenin adını filan öğrenmek gerekir çorumda herhalde bir tane pastane yoktur diye düşünüyorum
    bu arada ben lider turizm gece 00:30 aracıyla gidiyorum sanırım 11:00 gibi orda olacakmış siz nasıl gidiyorsunuz benimle aynı
    otobüste olan başka kimse varmı?
  • tabi inzibatlara yakalanmazsak ilker :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailorali86 -- 12 Aralık 2008; 9:51:00 >
  • buluşmaya gelmeyenler yazıcı olursak ilkerle beraber nöbetleri kitledim devrelerim haberiniz ola::::):)))))
  • bu arada arkadaşlar bi beraber karar alalım ilkerle konuştuk biz ortak bi buluşma yeri ayarlıcaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: corumyolcusu

buluşmaya gelmeyenler yazıcı olursak ilkerle beraber nöbetleri kitledim devrelerim haberiniz ola::::):)))))

orhan haklı valla. yazarız :) sattınız resmen hani gelcektiniz?

bu arada pastanede buluşalım diyoruz arkadaşlar çorumda. ne dersiniz?

msnde bi sorun var. eski sürüm yukluyorum geleyim konusalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeGeND_LeGeNDaRy -- 12 Aralık 2008; 20:01:48 >
  • iş yok bizim devrelerde ilkercim biz takılırız orda:)
  • arkadaşlar çorumda buluşuyormuyuz pastanede veya başka bir yerde buluşmadan önce?
    nasıl tanıyacaz birbirimizi?
  • var ya sacları, sakalı kestirdim tam asker oldum ya. ama kendimi begenmedim resmen :)

sailorali86 bu arada ben yarın 9 gibi esenlerde olucam. bizimkiler baya bi kalabalık olacak. otobuse kadar milletle vedalasırım sanırım. otobuste görüşürüz. eğer yanımızdakiler kabul ederse yer değiştiririz onlarla muhabbet ede ede gideriz yoksa 10 saat çekilmez.

orhan unutma pazar gunu inince çorumdaki o pastanede buluşuyoruz. eger sailorali86'nın dediği gibi inzibatlara yakalmazsak saat 9 - 9:30 gibi orda oluruz :) gelecek arkadaslarıda bekleriz gelin tanısalım birlikte teslim olalım

ADRES yada ROTA : servis ile saat kulesine gidiyoruz . saat kulesinin hemen orda ulu cami var. karşısında dini kitap satan yerler falan var. ordan aynen devam edin bi pastane var. orada buluşuyoruz kahvaltımızı yapıyoruz arkadaslar. muhabbet felan eder tanısırız. sonrada birliğe doğru yol alırız.

bu arada bilgiler için teşekkür ederim tunckiyamçiçek.

• yaww arkadaşlar bende gelmek istiyorum ama enım araba otogardan gece 00 30 da kalkıyor sanırım oraya gelmesı
    11 30 gıbı olur orda sızı nasıl bulabılırımkı acaba pastanede ne kadar oturursunuz?
  • hannibal gel hocam gel 12den önce bi yere gitmeyiz sanırım. hem gidip napacaz :) benim üstümde altın sarısı kadife bi mont gibi birsey olcak. zaten orda bavullu bi masa görürsen direk oraya gelirsin (gerçi masa varmı onu bile bilmyorum)

en iyisi sen donanımhaber 325. dönem diye bagır biz hoooop deriz
  • devrelerim biz gökhan arkadaşımla beraber
    saat 12 12 30 arası şu ini kitapçıların ordaki pastanede olucaz sizde gelirseniz hep beraber orda tanısalım belki iz daha erken buluşup
    ordan kalkarsınız ama yinede saat 12 gibi tekra oraya gelirseniz sevinirim orda hep beaber tanışmış oluruz
    hakan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.