Şimdi Ara

ÇORUM İL Jandarma Komutanlığı !!BURAYA!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
16.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bendede siyah nike amblemli bir mont sırtımda askeri renkli bir çanta ayağımdda sarı bot olacak
    pastanede gorusmek uzere diyeyim o zaman herkesin yolculuğu sıkıntısız geçer inşallah
  • arkadaşlar önemli bi tavsiyee sarı zarflarınızı unutmayın ve mümkünse bavulun içine koyun inzibatlar gelirsede izin kağıdınızı gösterin olmadı daha alışveriş yapmadım burdan bişeler alcam deyin
    bende sabah 9 gibi orda olacağımı düşünüyorum zaten kaçtane patahane olabilirki orda arkadaşlar dolaşır bakarız tek tek
  • bide doğru yazsam patahane demişim yani pastahane
  • günaydın arkadaşlar benim üstümde de siyah uzun bir mont olacak adım çağrı :D (bunu daha önceden söylemeliydim tabi) zaten ilkerle beraber geleceğimiz için tanırsınız zaten hepimize iyi yolculuklar
  • arkadaslar çorumlu bir arkadasımla görüştüm biraz önce. orda oturuyor. saat kulesinin ordaki çay bahcesiymiş yeni yerler tavsiye etti. oralardada oturabiliriz. yazıyorum tarifleri

gazi caddesinde hakverdi pastanesi var. börekleri güzeldir tavsiye ederim

yine o caddede vergi dairesinin orda şellale cafe var yemek kahvaltı için orayı da seçebilirsin
  • arkadaslar ben cıkıyorum artık. corumda görüşürüz hepinize hayırlı yolculuklar. selametle...

yarın gazi caddesinde saat kulesinin ordaki hakverdi pastanesinde buluşuyoruz arkadaslar. haberiniz ola. direk oraya gelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeGeND_LeGeNDaRy -- 13 Aralık 2008; 16:09:14 >
  • hayırlı yolculuklar devrem geliyoruz peşinden
  • Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi ÇORUM İL J. K.LIĞI
    ÇORUM

ÇORUM MERKEZ KOMUTANLIĞI VARMI DEVRELERİM

• olmazmı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsincinar06 -- 11 Ağustos 2010; 0:35:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal1

yaww inan ben haritadaki yerini bile bilmiyordum cıkınca baktım
    hiç bir bilgim yok nasıl bir yer diye umarım dediğin gibi iyi bir yerdir :)
    internetten biraz bilgi aradım once gidenlerden filan ama pek bişide bulamadım acıkcası

çorum il jandarma komutanlığı devlet hastanesi karşısı, hitit üniversitesi hemşirelik yüksekokulu çaprazında olup otogara 3 km dir. ben ilk gittiğimde yürüyerek gitmiştim. hem çarşıyı gezmiş oldum
    not: saçınızı asker traşı yapın öyle gidin yoksa sıkıntı yaşarsınuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeGeND_LeGeNDaRy

arkadaslar çorumlu bir arkadasımla görüştüm biraz önce. orda oturuyor. saat kulesinin ordaki çay bahcesiymiş yeni yerler tavsiye etti. oralardada oturabiliriz. yazıyorum tarifleri

gazi caddesinde hakverdi pastanesi var. börekleri güzeldir tavsiye ederim

yine o caddede vergi dairesinin orda şellale cafe var yemek kahvaltı için orayı da seçebilirsin

çorumda yemek çok ucuz. 3 4 liraya çok kaliteli pide falan yiyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: corumyolcusu

buluşmaya gelmeyenler yazıcı olursak ilkerle beraber nöbetleri kitledim devrelerim haberiniz ola::::):)))))

jandarmacılıkta yazıcılık diye birşey olmaz. nöbetleri devriyeleri uzun dönem karakol komutanı postası yazar genelde.

not> çorumun ilçeleri için geçerlidir.
  • bende çorum tertipler samsundan gidicem.
  • Arkadaşlar bende Çorum yolcusuyum. İst. Anadolu'dan geliyorum. Ulusoy cumartesi akşam 22:00 arabasına bilet aldım. Bu taraftan gelecek olursa arabada boş yer var baya.
  • Bende ankaradan gelicem,corum il jandarmadan farkli illere dagitim olacakmi acaba.jandarmalar genelde ilcelere dagitilir ama sayi fazla olursa cevre illerede gonderiyolarmis bazen,bilgisi olan var mi
  • arkadaşlar pazar sabahı 6 ( sabahın körü mü desek) gibi orda olacak arkadaşlar varsa buluşup son bi kahvaltı yapalım:)
  • arkadaşlar çorum il jandarma yarın istanbul avcılardan yolcuyum hepınıze hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyjackal

Bende ankaradan gelicem,corum il jandarmadan farkli illere dagitim olacakmi acaba.jandarmalar genelde ilcelere dagitilir ama sayi fazla olursa cevre illerede gonderiyolarmis bazen,bilgisi olan var mi

eğer çorum il jandarmada sayınız 180 nin üstünde ise ilçeler olur. eğer sayınız 200-300 ler olursa karadeniz bölgesi sınırları içindeki bütün jandarma karakollarına dağıtım olur. bu arada eğitimleriniz il jandarmada değil il jandarmaya 2 km uzaklıktaki akıncı kışlasında olacak

Yemin törenininiz 24 aralık cuma günü aşağıdaki yerlerden birinde olacak (hava şartlarına göre belirleniyor yer)
    - ÇORUM ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU
    - KARGI KÜLTÜR MERKEZİ
    - SUNGURLU KAPALI SPOR SALONU
    - İL JANDARMA BAHÇESİ

• varmı buraya düşen?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.