Şimdi Ara

Counter-Strike Filmi Yapmak İsteyenler Buraya !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner001 -- 8 Mart 2005, 13:12:30 >

• oynasana.com bL den alinti Emege saygi için Bari alinti yaz arkadasım bunu yazan arkadasın uzun zamanını aldı bu yazı şahsen tanırım...
  • zaten ben oraya bakmayanların işini görsün diye kattım
  • Adamın alıntısının altında zaten site adı var..
  • o kendi sitesinin reklamı görmüyormusun dedigim adresle bi alakası varmı ya sabir...
  • neyse arkadaşlar, kırıcı olmaya gerek yok, bilen zaten biliyor yeni bişey değil, bilmeyenler için hatırlatma olur en azından, copy+paste yapan arkadaş da görünce hatasını anlar, olay biter...
  • ya arkadaşlar bilmeyenlerin bilgilenmesi için kattım lütfen birbirimizi kırmayalım
  • alıntı olmuşsa ne olmuş arkadaşımız en azından açılmamış bi konuyu açmış saygı göstermek gerekir öle topiclere muhalefet edipte topicleri kirletmeyelim!!!!
  • adam bi şey yapmaya kalkmış hemen terslemeyim . link var altında isim vermemiş bu biraz yanlış olmuş ama abarmayalım . paylaştıgın için saol caner001
  • arkadaşlar zaten en alta yazmışwww.oynasana.com'dan alıntıdır diye.iyi okursanız görürsünüz işte. adam daha ne yapmalıydı ki???
  • quote:

Orjinalden alıntı: trenyolu

arkadaşlar zaten en alta yazmışwww.oynasana.com'dan alıntıdır diye.iyi okursanız görürsünüz işte. adam daha ne yapmalıydı ki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner001 -- 2 Mart 2005, 14:23:39 >

konuyu kapat arkadasım gecmis konuya cevap atma 1

sonradan degiştirdi Yorum yapma 2...
  • quote:

Orjinalden alıntı: trenyolu

arkadaşlar zaten en alta yazmışwww.oynasana.com'dan alıntıdır diye.iyi okursanız görürsünüz işte. adam daha ne yapmalıydı ki???

Hocam sonradan koymuş onu. Sırf post olsun torba dolsun mantığıyla değilde doğru düzgün bir şeyler yazsanız içim yanmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.