Şimdi Ara

counter strikeden bisey anlamadım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bi cd aldım. Half life ,counter strike..ikisi farklı oyun galiba. Zar zor update filan kurabildim. Half life oynuyorum sorun yok..Ama counter strike anlayamadım tam. Bu oyun tek kisi ile oynanmıyormu. Bilgisayar ile yani..

• Hayır Counterstrike multiplayer üzerine kurulmuş bir oyundur. Ancak ve ancak bot dediğimiz olayla single player oynanabilinir. Eğer bu botlar yüklenmezse haritada tek başına dolaşırsın. İnternetin olduğuna göre custom gameden Internet Gamesi seçip ordan istediğin bir serverde oynaya bilirsin ya dawww.sanane.com'a gir oraya üye ol ve oranın kanallarına katıl derim. Oh be!

Devil Is The Eldest Friend Of The Wisdom
  • Counter-Strike half-Life'ın mod'udur ..
    yani nasıl diceksin .. eklenti paketi gibi birşey half-life olmadan çalışmıyor ..
    sonra Update'leri lazım yani half-life'ın patchleri , bunları kurduktan sonra oynayabilirsin .. Ama benden sana tavsiye oynama , bağımlısı olursun 1-2 yıl sürer , hayatın söner ..

Those Who FeaR the Darkness have never seen what the light can do
  • Ben simdiye kadar hep strateji oynadım...half life biraz oynadım simdi. takıldım. attım bi koseye. bagımlı olacagımı zannetmiyorum.
  • sanane den podbot e çek.yapay zeka baya iyi.beğenirsen netten de bi denersin.

Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz!
  • podbot.nuclearbox.com
    botepidemic.com/podbot

Önce Counter-strike yi kur (Halflife in içine kurulacak)
    Bu sitelerden podbot 2.5 i indir.. (count-floyd un bot programı.. Cs:CZ (counter-strike condition zero) nun computer playerlerini kendisi ayarlıyor.. PodBot u kurduktan sonra bilgisayara karşı oynayabilrisn..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.