Şimdi Ara

Covid Geçirdikten 5 Ay Sonra Çekilen Bt Sonucum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkür ederim. Çokta hasarsız atlattığım söylenemez. Daha öncede mide rahatsızlığım vardı bir nebze olasada hastalıktan sonra artış var gibi. (Bol soğan ve sarımsak yemeden kaynaklıda olabilir.)

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim ama siz genede kontrol amaçlı görünün aksatmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: webliner

Geçmiş olsun hocam sizin daha yeni. Bolbol meyve yiyin. Ayrıca bol sarımsak soğan tüketin. Dinlenin ve ayrıca nefes egzersizleri yapın ciğeriniz güçlensin. Ben hastane odasında ara ara yürüyüş yapıp nefes egzersizleri yapıyordum. Zorlanıyordum o zamanlar ama yanımdaki 5 kişi hava alırken ben hava almadan günü tamamlıyordum.

Covid Geçirdikten 5 Ay Sonra Çekilen Bt Sonucum

Bunları kullanıyorum şuan.Vacrol buğu baya iyi geliyor. bt konusundada bir daha girermiyim bilmiyorum.Son durumu merak ediyorum ama bt ye sürekli covid şüpheli insanlar giriyor.Ortamın gerekli temizliğinin yapılmadığını sağlıkçı arkadaşlardan duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam ciğerlerde sorun yok ama aşağıdaki doktor hamına (!) göre kısır olacakmışsın :)

Gerçi söz ettiği çalışmanın linkine girdiğimizde testislerde virüs bulunamadı yazıyordu ama hanım kızımız " müjdeyi" vermeyi uygun görmüştü. Çünkü "speküle edebiliriz" yazıyordu çalışmada.

Bilimin gerçekten çivisini çıkardılar. Korkuyla - spekülasyonlar ile prim yapmayı ne çok seviyorlar

Covid Geçirdikten 5 Ay Sonra Çekilen Bt Sonucum
  • valla hocam Allah bağışlasın iki çocuğum var bu pahalılıkta daha da düşünmüyorum. Başka sağlık sorununa yol açmayacaksa benim için doğal kondom görevi görürCovid Geçirdikten 5 Ay Sonra Çekilen Bt Sonucum 

• webliner kullanıcısına yanıt

Haziran ortasında hocam .

• babayaro1215 kullanıcısına yanıt

Hocam belirtiler cidden bendede oluyordu. Kulağımı temizlettim en son rahatladım. Bu seferde 20 lik dişim sıkıntı çıkarıyor. Kulak boğaz neresi varsa vurmaya başladı. Bu arada halen sağ kaburga altımda ağrı var ama bt sonucum temiz. Birde bende mide sıkıntısı vardı. Hastalık sonrası azdı diyebilirim. Sanırım mide asidi sağ ciğerime doğru etki yapıyor. Okuduğuma göre mide hastalığı olanlarda zatürre geçirme riski varmış.

• webliner kullanıcısına yanıt
    HocM çok şükür iyileştim ama bu belirtiler kalacM artık bundan sonra böyle hayatına devam edeceksin tedirginliği oluyor . Mesela vücudumda ufak bir Ağrı olsun diyelim mesela bel ağrısı çekeyim” aha işte farklı bir kalıcı hasar diyorum “.
    Kulaklarım eskiden ağrımaZdı ara sıra ağrıyır ben de temizletmek istiyorum artık .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalıcı bir hasar bırakmadığını ne zaman tam olarak Bt veya film çektirip ablayabiliriz? 1 ay 2 ay twm zamanı nedir bilen yeşillendirebilir mi?

• babayaro1215 kullanıcısına yanıt

Hocam kendimizi çok dinliyoruz. Mesela ben işe daldığımda hiç ağrı hissetmiyorum ama ne zaman boş kalsam biryerlerim ağrıyor. O yüzden çokta kendimizi sıkmamak lazım diye düşünüyorum . Zaten her hastalığın başı sinir stres.

• OrQuN kullanıcısına yanıt

Doktorun bana söylediği iyileştikten sonra söylemişti iki ay sonra gel bakalım dedi ciğerlerine.

• Turkuaz Prusa kullanıcısına yanıt

uzmanların amk

• Koronayı yendikten sonra öldü tarzı haberler görmeye başladım. Dikkatli olmakta fayda var ama yenilmeyecek bir hastalık olsa hergün 1000-1500 kişi iyileşmezdi değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.