Şimdi Ara

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben kendi telefonumu ve kuzenin telefonunu da 2 kere toplamda 3 kere beyaz nokta sebebiyle ekran degisimi ve cihaz degisimi sonucunu aldim.
    Randevusuz siraya girmistik ilk basta sirayla ilgilenen dedi ekran beyaz lekeleri nemli ortamda kullanimdan olur. Kullanici hatasi. Sonra iceri gectim hafif tombul beyfendi var mavi gozlu sakalli tanir gidenler. Onun yaninda ne alaka lan falan diye asiri tepki verdim. Oda o arkadas burasi ilk acildigindan beri burda uzman oldu. Anliyor bu işten dedi. Bene yav he he dedim. Gittim bes dk sora cihaz degisimi yaptirdim.
    Geniuslar arasinda ki uygulama farkliliklari cok. Biri a derken digeri a degil alakasi yok diyor. Sonuc almak icin TEKRAR DENEYİN :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı çatlak benim cihazımda da var hoparlörden ses çok az geliyor inşallah senin kadar şanslı olurum 😊
    Bu mesaja eklenen görseller:

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanEmecan

Aynı çatlak benim cihazımda da var hoparlörden ses çok az geliyor inşallah senin kadar şanslı olurum 😊
    Bu mesaja eklenen görseller:

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı.

Randevu alıp gittiğinde bu konuyu göster ve arkadaşın telefonunu değiştirmişsiniz de bakalım ne dicekler ben boş bi Zaman'da geri gidicem çünkü beyaz nokta için

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    nerede yazıyo acaba bu yardımcı olurmusun ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.