Şimdi Ara

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EKRAN ÇATLAKTI EVET AMA TOZLARI GÖSTERDİĞİMDE ÇATLAKLA HİÇ İLGİLENMEDİLER. DİREK SORUNU ÇÖZDÜLER.
    4 SAAT SONRA EKRAN DEĞİŞMİŞ VE YAZILIM GÜNCELLENMİŞ HALDE ALDIM TELEFONU. JAİLBREAK YALAN OLDU. BU KONUDA VARMI YAPACAK BİŞEY.

Daha onceden iki aylik 6s sol ust koseden toz almisti
    Benmde aklimdaydi gitmek ama gitmedim de
    Simdi alt sol ekran catladi kasada cizik bile yok.
    Toz aldigi icin degisirler mi
    Yoksa alakasiz da olsa alt kose catlak derler mi
    (Kasadaki ezikler yuzunden garanti disi kaliyordu. Cnku saglam darbe almis oyuzden bozulmus filan bu telefon zarar gormus derlerdi. Ama benim oyle degil)7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackernofear1 -- 26 Ağustos 2016; 22:41:08 >

• 2-3 gün önce arkadaşımın iphone 6 so garanti dışı kaldı darbelerden ötürü, anladığım kadarıyla ekranın altındaki çatlak sizden kaynaklı, eğer öyleyse toz ordan girdi diye iddia edebilirler. "Benim bundan kaynaklanmadığını anlayabilecek bir teknolojim yok" demişti genius hanım, ve bi yerde haklıda
  • Dexter15 kullanıcısına yanıt
    Dedigim gbi kasada olan sikintilar bende yok. Hani dune kadar sifiriyla yan yana koyalim ayirt edene hediye edecem derdim
  • hackernofear1 H kullanıcısına yanıt
    Hocam kasa yamulmadan ekranı çatlatmayı iyi başarmışsınız o ayrı 😄 Ama dediğim gibi o çatlağa bağlama ihtimalleri var tozu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter15 -- 12 Ağustos 2016; 20:34:38 >
    Bende anlamadm kasa da nokta yok 😀 Ss atatim baribi dk
  • Ssler
    Bu mesaja eklenen görseller:

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı. ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı. ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı.

Hocam ss atın evet yardımı olur öteki yorumda bulunacak arkadaşlara, ama benim kanatimce sizin merak ettiğiniz şeyin cevabını bir genius dışında kimse veremez ne yazıkki, ki ekranın üstündeki çiziği ekranın kasaya oturmamasıyla ilişkilendiren insanlar bence tozu da büyük ihtimal çatlağa bağlarlar 😄 Tavsiyem bi gidin, eğer tozu çatlağa bağlamazlarsa cihaz ücretsiz ekran veya cihaz değişimine gider zaten, diğer türlü aynı cihazla devam yani
    Yalnız ss lere bakınca diyorum ki tozu buna bağlarlarsa iyi sallamış olurlar, bence kesinlikle alakasız olduğu aşikar hocam, alın randevu 😄
  • Alindi cuma oglen

Yalnız hat kısmındaki apple logosu güzelmiş hocam 😄 Jb le falan mı yapılıyo o
    Jb evet. Sagdaki kb s de anlik internet kulanimlari
    Güzelmiş hocam 👍🏽 inşallah cihaz değişimi veya ekran değişimi alırsınız, pek yardımcı olamadık ama iyi forumlar dilerim 😄
  • Sonuç ne oldu acaba merak ettim? :)
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Cuma gidicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackernofear1

Alindi cuma oglen

ben alamadım nasıl aldınız randevu
  • quote:

Ssler

ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı. ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı. ÇÖZUM UCRETSİZ EKRAN. Önceden toz alan ekran catladı.

 garanti koşulları diye bir politika var . Ekran'da tek bir şerit çatlak varsa garanti koşulu bozulmuyor

Bunu mutlaka belirtin .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Ssler

 garanti koşulları diye bir politika var . Ekran'da tek bir şerit çatlak varsa garanti koşulu bozulmuyor

Bunu mutlaka belirtin .

Ne demek istedin tam olarak. Cumleye olumsuz bisi dicen diye basladim sonu iyi bitti 😅 Bu durumda garanti kapsami devam ediyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

quote:

Alindi cuma oglen

ben alamadım nasıl aldınız randevu

Kanka otur 20 30 dk surekli alana kadar yenile butonuna bas. Gelir ben 15 dk ugrastm

• vitriol23 kullanıcısına yanıt
    EKRAN ÇATLAKTI EVET AMA TOZLARI GÖSTERDİĞİMDE ÇATLAKLA HİÇ İLGİLENMEDİLER. DİREK SORUNU ÇÖZDÜLER.
    4 SAAT SONRA EKRAN DEĞİŞMİŞ VE YAZILIM GÜNCELLENMİŞ HALDE ALDIM TELEFONU. JAİLBREAK YALAN OLDU. BU KONUDA VARMI YAPACAK BİŞEY.
  • quote:

Valla şanslısın ben iPhone 6 yı ekranda beyaz benek var diye götürdüm ilgilenmedi normal doğal bir olay başka sorun varsa yardım ediyim ama bu konuda ekran değişimi yada değişim yapamam büyürse çoğalırsa tekrar görüşelim dedi en fazla 19 yaşında bi çocuktu belki daha küçük belki daha büyük

Ama benim tam karşımda bi kız ve annesi orda biriyle telefonla konuşmuşlar iPhone 6 nın ekranını kırmış kadın telefonla aradıkları yanlarına geldi ve birini ayarladı türbanlı bi çalışandı zorlu centerda türbanlı ablada sıfır cihaz verdi ve yeni yaşınızda güle güle kullanın dedi 5 dk evel ben sordum ne sorunu var diye mutfak tezgahından yere düştü dediler tanıdığın varsa mı oluyor iyi birine denk gelirsen mi anlamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.