Şimdi Ara

Creative Tactic3d - Rage vs Fury

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://us.creative.com/p/gaming-headsets/sound-blaster-tactic3d-fury
    http://www.soundblaster.com/products/Sound-Blaster-Tactic-3D-Rage-USB.aspx

İkisi arasında gidip geliyorum. Rage fiyat konusunda yarım tık yukarda. Yani çok bir fark yok amazondan alındığı zaman. İki kulaklığın kendilerine göre avantajları ve dezavantajları var. İki kulaklığıda araştırdım fakat bir karara varamadım. Aradığım özellikler Cs Go gibi oyunlarda,müzik dinlerken ve film izlerken ses kalitesinin iyi çıkması.. Saatlerce oyun oynadığım için de terletmemesi ve ağır olmaması lazım. Bunun dışında aklıma pek bir şey gelmiyor. Eğer çok büyük bir fark yoksa amazonla uğraşmayıp Fury gömeceğim. Eğer fark var rage al derseniz de amazondan 20 gün gecikmeli alacağım. Ayrıca 2.el satacak arkadaşlar da varsa özelden ulaşabilirler.
    Yorumlarınızı ve teklifleriniz bekliyorum..

• Wifi olanı al diğeri giriş tarafından bozulma olabılıyor.
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    ikisinde de wifi seçeneği var önerini dikkate alırım ama iki model arasında gidip geliyorum :)
  • Herhangi birini aldınız mı bilmiyorum ama 2 yıldır rage kullanan biri olarak çok tavsiye etmiyorum 1.5 saat içinde kafa üstünü sonra kulakları ağrıtıyor. Diğer ürünün de konfor açısından çok farklı olacağını sanmıyorum. Kısacası almadıysanız Creative'in tactic 3d ürünlerini önermiyorum.
  • Merxelmel kullanıcısına yanıt
    Aslında bakarsan daha almadım. Tek istediğim o veya daha iyi kalitede rahat bir kulaklık. Ayriyetten mikrofonunun çıkması da benim için harika bir özellik zira sporda veya otobüs yolculuklarında da kullanmak istiyorum.. Böyle bir kulaklık önerebilirsen sevinirim :)
  • Conduth kullanıcısına yanıt
    Kulaklık konusunda o kadar tecrübeli değilim hocam ne dersem yalan olur. Benim emin olduğum uzun süreli kullanımda tactic kulaklığın rahatsız olduğudur. Kulaklık tavsiyesi için forumun tecrübelileri yardımcı olur umarım.
  • oyuncu kulaklıkları müzik dinlemek için değildir adı üstünde oyunda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. o yüzden müzik konusunda bir beklentiniz olmasın. oyunlarda patlamalar ambians önemli olduğundan bu tarz kulaklıklar bas ağırlıklıdır ve müzik dinlerken çok rahatsız eder. spor ve dış kullanım için kesinlikle tavsiye etmiyorum şahsen. tabi karar sizin.
  • Traylor kullanıcısına yanıt
    evet haklısın zaten kaliteli bir ses beklentim yoktu. Lakin genede sık otobüs yolculuğu yaptığım için kullanabilirim diye düşünüyordum. Lakin istediğim tarzda bir kulaklık bulamadım. Bulduysam da pahalı geldi.. Genede Rage düşünüyorum ama Abd den getirtme imkanım doğdu artık daha uygun oyuncu kulaklıklarına yöneleceğim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.