Şimdi Ara

creative zen 4gb kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hepsiburadadan cihaz bugün elime ulaştı yalnız dikkatimi çeken bir şey cihaz şarj olurken açma düğmesindeki mavi ışık yanıp yanıp sönüyor sizce bu normalmi yoksa cihazda bir sorunmu var? sizin aletler şarj olurken o ısık sürekli mi yanıyor?

• Şarj oluyormu sonuçt,,oluyorsa ışık yansa ne olur yanmasa ne olur.
  • evet şarj olunca o ışık yanıp sönüyor..normal yani..
  • saolun arkadaslar.

peki birşey daha soracağım mp3 e attıgım sarkıları klasör olarak görme şansım yokmu acaba ayrı ayrı klasördeki tüm sarkılar birlikte gözüküyor. birde sistem menüsünde oynatıcı ayarlarında korumalı içerik var orada parola belirleyebiliyoruz peki dosyaları nasıl şifreleyebiliyoruz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugrul82

saolun arkadaslar.

peki birşey daha soracağım mp3 e attıgım sarkıları klasör olarak görme şansım yokmu acaba ayrı ayrı klasördeki tüm sarkılar birlikte gözüküyor. birde sistem menüsünde oynatıcı ayarlarında korumalı içerik var orada parola belirleyebiliyoruz peki dosyaları nasıl şifreleyebiliyoruz?

Bir klasörde diyelim ki 1000 sanatçı var. O klasörü attığın zaman sanatçılarda bin sanatçı olacak. "Karisik1" diye sanatçı ismi girip bir arada görebilirsin. Bunun için Mp3Tag programı var. Sanatçı, albüm ve başlık bilgisi haricindeki bilgileri sil. Başlık bölümüne de programı kullanırken Alt+2 kombinasyonu ile çıkan küçük pnecerede %Title% yazar, sadece o kalsın, enterla. Sonra da sanatçı ve albüm girdilerini düzelt. Ben de aynı şeyden şikâyetçiyim, ama bu şekilde düzenleyince klasörmüş gibi oluyor. Şifreli olayı da ben hâlâ çözemedim.

• saolasın kardes o yolunu kullanmak aklıma gelmemişti. bende de jet audio isimli program var onla şarkıları seçip sağ tıklayım edit tag.. seceneği ile yapılabiliyor, çok pratik tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugrul82

saolasın kardes o yolunu kullanmak aklıma gelmemişti. bende de jet audio isimli program var onla şarkıları seçip sağ tıklayım edit tag.. seceneği ile yapılabiliyor, çok pratik tavsiye ederim

Benim dediğim programın explorer arayüzü ile bir klasöre sağ tıklaıp "Mp3Tag" dediğinizde ise daha prtaik oluyor...
  • şifre olayını da ben anlatayım size.oda iyi düşünülmüş.

ilk başta kendi kafanızdan bir şifre koyuyorsunuz.rakam olarak.ses yükselme kısma tuşuyla şifreyi belirtleyip okeyleyin.ondan sonra bi klsörün özelliklerini gösteren tuşa bastığınızda koru menüsü var ona basın o korunur. sonra sistem/oynatıcı ayarlarından şifreyi gizli yaın.biraz uğraşın yaparsınız basit bi olay.
  • arkadaslar benimde ürünüm bugün geldi ürünü dıştan biraz inceledim hafıza kart gırısınde sd kart var acaba ürün bu kartla berabermi 4gb yoksa kart dahili bir hafızamı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirmajestic

arkadaslar benimde ürünüm bugün geldi ürünü dıştan biraz inceledim hafıza kart gırısınde sd kart var acaba ürün bu kartla berabermi 4gb yoksa kart dahili bir hafızamı ?

hayır,ürünün kendi hafızası 4 gb,içindeki kart ek hafıza.
  • arkadaslar zen 4gb dün bana ulaştı.bugün ancak acma fırsatım oldu.ilk basta bi kaç parca atayım dedim cd yi yükledim usp ye taktım bi kaç parça attım sonra cıkarıp bi deneyecektim fakat dondu ve işlem görmüyordu reset e bastım tabi butun ayarlar silindi.sonra bide video attım onu ızlerkende kitlendi yine resetle açmak zorunda kaldım.acaba bu sorunu baska yasayan varmı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.