Şimdi Ara

Cross Chat in Ertelenme Sebebi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://forums.n4g.com/Cross-game-chat-and-why-it39s-currently-MIA-m700070.aspx

Super Secret Sony departmaninda calisiyor.

Son derece gunvenilir biri daha once verdigi bilgiler hep cikti..
    Cross Chat ertelenme sebebi EA games

• Okumaktan üşenenler için:
    Super_secret isimli ve dhaha önce PS3 slim ile ilgili haberleri sızdıran eleman uzun zamandır beklenen cross game chat ve custom soundtrack özelliklerinin bir firmanın oyunlarının bu özelliklere uygun kodlanmadığı için 3.0 firmware ile gelmediğini belirtmiş. isim vermediği bu firmanın oyunları bu yeni özellikleri desteklemediği için eğer Sony bu yenilikleri 3.0 firmware ile duyurursa PS3'ten tüm desteğini çekmek ile tehdit etmiş.

yapılan yorumlar eğer söylenenler gerçekse Sony'i bu konuda geri adım attırabilecek yegane firmanın EA olduğu yönünde ama sonuçta ortada bir kanıt yok.
  • Sebebi EA Games degil, tam tersine, sebebi PSN in kendisi
    Belli bir standart olmadığı için herkes farklı şekilde çözüyorki, en dogal haklarıdır. Sony baştan standartı koymazsa bu tür olayların olması dogal...Haliyle moku EA ye atmasınlar, kendilerinde arasınlar...En baştan beri söylediğimiz olay bu zaten...STANDART
  • ea games veya take 2 bence
  • Ea'dir kesin sebebide belli.Peter Moore.Ş........
  • Sebep bulmak kolayda bu özelliği heralde biz kullanamayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Sebebi EA Games degil, tam tersine, sebebi PSN in kendisi
    Belli bir standart olmadığı için herkes farklı şekilde çözüyorki, en dogal haklarıdır. Sony baştan standartı koymazsa bu tür olayların olması dogal...Haliyle moku EA ye atmasınlar, kendilerinde arasınlar...En baştan beri söylediğimiz olay bu zaten...STANDART

Çok doğru katılıyorum.

Sorun psn in uniter bir yapıya sahip olmaması. Online oyun oynamak istediğinizde direk olarak oyun firmalarının serverlarına bağlanması.
    Psn oyunu firmaların serverlarından oynatıp bilgileride web tabanlı kullanıyor. Esasında web tabanlı bir konuşma programını entegre edebilir.Ama ne olursa olsun uniter yapıda olmadığı sürece hep sorunlu olacaktır.
  • Bu durum gercekse asıl suc bencede EA firmasında degil. EA sonucta diyorki madem bunu koyacaktın en basında koysaydın EA olarak herseyi hazırlamısım etmisim sen gelip boyle yapacam diyorsun sonucta onlarda haklı

Sony en basından bu işi yapmalıydı. Allah aşkına online oyun ve baska hizmetler verecem diyorsun chat olayını tam oturmuyorsun nasıl iştir. Sonrada böyle durumlar olur işte.
  • bu ozellık bastan beri ps3te olsa kac kısı kullanacaktı merak edıyorum sonucta her ps3 kullanıcısının kulaklıgı yok
    aynı oyunu oynayanla zaten konusuluyor farklı oyunu oynayanla ne konusacaksınızkı
    nıye bu kadar onemlı bu cross chat
    bence xboxta var bızde nıye yok meselesınden ıbaret
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_turco_06

bu ozellık bastan beri ps3te olsa kac kısı kullanacaktı merak edıyorum sonucta her ps3 kullanıcısının kulaklıgı yok
    aynı oyunu oynayanla zaten konusuluyor farklı oyunu oynayanla ne konusacaksınızkı
    nıye bu kadar onemlı bu cross chat
    bence xboxta var bızde nıye yok meselesınden ıbaret

Cık işte kazın ayağı öyle değil cross chati kullanmadan ne işe yaradığını anlayamazsın.
    Ben cross chat yok diye ps3 e bile kullanmıyorum, sadece exlerini oynuyorum ve sıkılıyorum tek başıma oynamaktan benim için o kadar önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Sebebi EA Games degil, tam tersine, sebebi PSN in kendisi

Çok doğru katılıyorum.

Sorun psn in uniter bir yapıya sahip olmaması. Online oyun oynamak istediğinizde direk olarak oyun firmalarının serverlarına bağlanması.
    Psn oyunu firmaların serverlarından oynatıp bilgileride web tabanlı kullanıyor. Esasında web tabanlı bir konuşma programını entegre edebilir.Ama ne olursa olsun uniter yapıda olmadığı sürece hep sorunlu olacaktır.

üniter yapı ve psn nin bölünmez bütünlüğü için cross chat ve buna benzer açılımlara şiddetle karşı çıkıyoruz.şakası bir yana gelmesi lazım ki gelecektirde ama ne zaman

• peter moore
  • tabi bu forumda kimse xbox live dan banli degil herkes catir catir kullaniyor xbox live i cross chat olmasaydi live i hicccc kullanmayacaklar da vardir umarim.sen ne buyuksun cross chat nelere kadirsin töbe töbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 4 Eylül 2009; 20:38:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.