Şimdi Ara

CRX MASRAFLI BI ARACMIDIR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az daha parayı arttırıp Vtec bakarmısın?
  • bende 306 var. 99 model 12 ye almıştık garaj aracıydı tanıdık fazla incelemedik parasını 12-13 e platiniumları var baya özellikli.. mesela bnm hiç masrafım olmadı aladım alalı.. hani sadece honda az masrafsız diyosunda bi sürü araba var piyasada o şekilde masraf çıkarmayan. düzgün kullanıldıktan sonra honda hyundai fark etmez..

aldığımız garajda satılık astra vardı bi tane de. fakat garajın başındaki şahıs akrabamız dı. bütün arabaların yıllardır her nefes alışını biliyodu. astrayı tavsiye etmedi. marş üstüne öarş basar o dedi

bizim araç sahibi bi defa vuvvv diye bağırtmamıştır arabayı dedi hani hırpalamaz anlamında diyeceğim eski araba alırken modeli değil kullancısına genel durumuna bakacaksın..

honda efsane motor üretirmiş doğrudur ama 2. ele düşünce o prestijler bizi seni bağlamıyor maalesef. önümüze bakmamız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 26 Eylül 2008; 1:31:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

honda diye tuturuyosun o zaman fazla seçenek yok 97-98 kasalardan 1.4 lere kalıyosun.

ben de yanıyorum onlara. otomatiği mantıklı olur mu acaba..?
  • yani 15 lere falan cikmami kastettin. cikamam be hocam o kadar. vteclerin de zaten modelleri icime sinmiyor.arka farlar falan. ama civic ex ve si modelini yine de begeniyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

quote:

honda diye tuturuyosun o zaman fazla seçenek yok 97-98 kasalardan 1.4 lere kalıyosun.

ben de yanıyorum onlara. otomatiği mantıklı olur mu acaba..?

mesajımı değiştirdim. kullanıcısına bağlı olabilir neden olmasın
  • aman hocam benim icin araba dedin mi manuel olacak. kontrol sende olmali yani. yas kemale erince aliriz otomatigi :) hele honda ise yaziktir ya manuelin keyfini cikarmali insan :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanaydin

yani 15 lere falan cikmami kastettin. cikamam be hocam o kadar. vteclerin de zaten modelleri icime sinmiyor.arka farlar falan. ama civic ex ve si modelini yine de begeniyorum...

Sana göre 2 araç var o fiyattan aşağıya

suzuki swift GT ve 106 gti

http://www.sahibinden.com/tr_de_tek_94_model_swift_gtiWQQaXQQ3569959WQQpXQQdisplayitem&keyword=vtec

http://www.sahibinden.com/hiz_tutkunu_ve_meraklisina_orjinalWQQaXQQ10783866WQQpXQQdisplayitem&keyword=106

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 26 Eylül 2008; 1:34:56 >

• swift i bilemem ama peugeotlara hic guvenim yok.biz de 307sw var. ha bire problem sorun.masratan kurtalamadik. daha 3 yasinda araba zirt pirt bozuluyo biseyleri.konforu falan iyi ama gerisi maalesef....

sanirim civic ex yada si de israrciyim.ama dedigim gibi 94-95-96 model 120.000-150.000 civari olanlar masraflimidir.yani crx icin solenenler onlar icinde gercerlimidir. onerilerinize gore hareket edicem artik.ah be su arabayi bi alsam da rahat uyku uyusam artik
  • quote:

swift i bilemem ama peugeotlara hic guvenim yok.biz de 307sw var. ha bire problem sorun.masratan kurtalamadik. daha 3 yasinda araba zirt pirt bozuluyo biseyleri.konforu falan iyi ama gerisi maalesef....

sanirim civic ex yada si de israrciyim.ama dedigim gibi 94-95-96 model 120.000-150.000 civari olanlar masraflimidir.yani crx icin solenenler onlar icinde gercerlimidir. onerilerinize gore hareket edicem artik.ah be su arabayi bi alsam da rahat uyku uyusam artik

crx direk ezilmiş araçtır geneli. ama bahsettiğina raçların aile versiyonlarını bulursan sorun çıkmaz. bu arada bnm yazımı okusana 4 mesaj yukarda.. pug 106 306 406 hiç bi sorun bulamazsın. 307 sorunlu diye.. cıkcık olmaz... ben sana yardımcı olamam ya

• quote:

swift i bilemem ama peugeotlara hic guvenim yok.biz de 307sw var. ha bire problem sorun.masratan kurtalamadik. daha 3 yasinda araba zirt pirt bozuluyo biseyleri.konforu falan iyi ama gerisi maalesef....

Masrafsız araba hatasız kul olmaz dostum o modellerde

106 lar donanım olarak yeni araçlar kadar donanım olmadığından sorun yok pek

Kesinlikle crx kadar masraflı değildir bahsettiğin hondalar ama gel bence sen almışken vtec al

fiyatı kesene uygun olanı bulunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 26 Eylül 2008; 1:44:16 >

• quote:

quote:

crx direk ezilmiş araçtır geneli. ama bahsettiğina raçların aile versiyonlarını bulursan sorun çıkmaz. bu arada bnm yazımı okusana 4 mesaj yukarda.. pug 106 306 406 hiç bi sorun bulamazsın. 307 sorunlu diye.. cıkcık olmaz... ben sana yardımcı olamam ya

hocam yapma etme ya.danisiyorum size iste.yardiminiza muhtacim yapmayin abilerim kardeslerim...

• quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

quote:

Kesinlikle crx kadar masraflı değildir bahsettiğin hondalar ama gel bence sen almışken vtec al

niye vtec hocam?

• işin şakası tabi de hayallere ulaşmak zor. sen bi klasik sahibi olmak istiyosun. bu çok zor.. bütçe olsa zaten kolay.. ortalama bi araç almalısın. zaman içinde onu bi canavara dönüştürebilirsin.. başka şansın yok bence.. vtec lerin arka farlar bnmde hoşuam gitmez ama bu yüzden de o arabyı elemem. bi çaresi bulunur.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

quote:

niye vtec hocam?

Diğerleri çiçek açarken sen vtec açıcaksında ondan

5.500 ü çevirince anlıcaksın.

Sübapların geometrisinin değişimine kurban ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 26 Eylül 2008; 1:50:12 >

• peki dostlarim 130.000 civarinda 94 - 95 model civic ex yada civic si ler var yine 10-11 civarinda satiliyorlar.onlar icin ne dersiniz. yani aslinda kafamda cozemedigim sey su km mi daha onemlidir yoksa yas mi? yani alirken oncelik neye verilmeli. km tabiiki ama mishal 95 96 model bi aracla 92 model bi arac olsun. ikisi de 120.000 de diyelim. cok fark varmidir. yani motor disinda diger seylerde masraf cikarmasi acisindan.aslinda soruyu buraya yazarken cevabini dusundum ve tabiki vardir ne de olsa 3 4 yas eski araba diye dusunuyorum ama sizinde fikrinize ihtiyacim var...

sunu da tazelemek amaciyla yine yaziyim dedim...
  • ne civardaki vtecler?
  • 15-19 arası

örnek:

http://www.sahibinden.com/honda_civic_vtec_WQQaXQQ9562883WQQpXQQdisplayitem&keyword=vtec

bunu zorlarsan 14.000 e falan verir, ayrıca 4 kapılı aracınız varsa onlada takasa girme imkanınız var bu adamla.

http://www.sahibinden.com/15_500_ytl_ye_96_model_kirmizi_honda_civic_vtiWQQaXQQ4918511WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 26 Eylül 2008; 2:05:06 >

• beni asar maalesef. 2. arabam vec olur insallah. ama ben simdilik oralara cikamam.
  • Fiat bravo HGT derim o zaman ve ben yatar
  • quote:

ne civardaki vtecler?

aracına göre piyasada 26 bin ytl kadar vtec var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.