Şimdi Ara

CRYWOLF DA kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR crywolf da kaldım hiç bir yere gitmiyor nasıl çıkabilirim sölermisiniz bi zahmet

• yaf arkadaşım sana sadecediyorum başka bişi demiyorum
  • ya ne yaptım ya burası paylaşım sitesi sanıp ta üe olmuştum ne var bunda söylermisin ALLAH ALLAH
  • quote:

Orjinalden alıntı: mucu_emre

ARKADAŞLAR crywolf da kaldım hiç bir yere gitmiyor nasıl çıkabilirim sölermisiniz bi zahmet

CryWolf da 2 Tane Bolum Vardır.

1- İlk Isınlandıgın Yer.
    2- Wolf Heykelinin Oldugu ßolum..

Crywolf da Kaldı isen İlkIsınlandıgın Bolumden Saga Dogru Gidiceksin..Orada ßi Gate Var,Ordan Seni Castle Siegenin Oldugu Bolume Atacaktır..Ordan İse En Soldaki Kapidan Lorencia Ya Geciceksin
  • bende öle yaptım tam geçerken orda kalıyor heralde servırda sorun var olsun 50 reslik adam gitti sağlık olsun
  • Exp max ise salla gitsin yeni char ac aksama 50 res yaparsın yine
  • quote:

ya ne yaptım ya burası paylaşım sitesi sanıp ta üe olmuştum ne var bunda söylermisin ALLAH ALLAH

yha aca bilecegin en sacma topic bu olsa gerek yaf forumu kirletmeni gectik benimizi ..... yha annadık ezq sin oynamasini bilmiosn yukarda rehber war biraz sunu okusna bea :S utanmasan full char hangi yaratiktan düsüo die sorkcan sn bea :S amma sacma adamsn bilmiosan oynama yha :S

• Ya zaten Max exp serverda oynuyor .. 50 res atmış artizzz lik yapıyor
  • siteden id sifre gir sonra warpi tikla ordan carini sec sonra rastgele harita sec olsun bitsin
  • ARKADAŞIM BEN SANA ŞOLE YARDIM EDBILIRIM
    SADECE AKUT EKIBINI ARAYIP CRYWLFA GONDEREBILIRM
    ONLAR SANA YARDIM EDER
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercan291980

ARKADAŞIM BEN SANA ŞOLE YARDIM EDBILIRIM
    SADECE AKUT EKIBINI ARAYIP CRYWLFA GONDEREBILIRM
    ONLAR SANA YARDIM EDER

cok komık

• ark oyunda m tuşuna bas orda harita çıkart lorencia yı seç okey?? o geri gider lorenciaya
  • thampic sözlerine dikkat et
  • Thampis sende braz turkçe okuyup oyrensen diyorum
  • quote:

bende öle yaptım tam geçerken orda kalıyor heralde servırda sorun var olsun 50 reslik adam gitti sağlık olsun

Hangi SERVIR dı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L1zArd -- 24 Temmuz 2007; 14:08:40 >
  • Kaç kere söylüceyez Kara Cahil!

SERVER <<<<< veya Sunucu!

Servır değil!
  • kardes sendede serverdede sorun yok sorun senın pk olman eger pk degılsen town ceek gıder
    ha dıyorsun gırer gırmez dc o zaman adamı sectıgın yerde oyuna gırmeye yakın bıraz zaman var onu kullancam hemen entere basıp bı yer adı yazcan
    bi de orda kalmak tek senın degıl herkesıun basına gelıyr bunuda soylıyım gırdın mı dc yıyon sonra hep dc :):):):)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.