Şimdi Ara

cs 1.8 in aslı nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben cs 1.6 ve source oynuyorum cs 1.6 son zamanlarda bana çok kötü gelmeye başladı source da ise çok az server var hile çok 1.8 indiricem ama oyun nedir nasıldır hiçbir bilgim yok adamın teki 1.8 den 1.6 serverına girebilirsin dedi saçma buldum işin aslı nedir anlatabilirmisiniz :)

• Yapay Zekanın Yanıtı

CS 1.8'in Kökenleri

CS 1.8, popüler çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike 1.8 olarak da bilinen CS 1.8, Half-Life'ın bir modifikasyonudur.

Gelişim Süreci

CS 1.8, Minh "Gooseman" Le ve Jess Cliffe tarafından geliştirilmiştir. Oyun, Half-Life'ın motorunu temel alır ve oyunun oynanışını, silahlarını ve haritalarını genişletmiştir.

Çıkış Tarihi

CS 1.8, 15 Kasım 1999'da piyasaya sürülmüştür. Oyun hızla popülerlik kazanmış ve dünya çapında oyuncular tarafından oynanmıştır.

Önemli Özellikler

CS 1.8, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok önemli özelliğe sahiptir:

• Teröristler ve karşı teröristler arasında geçen çok oyunculu oyun modu
    • Çeşitli silah seçenekleri
    • Bombayı etkisiz hale getirme veya kurtarma hedefleri içeren hedef tabanlı oyunlar
    • Rehineleri kurtarmayı veya korumayı içeren haritalar

Hileler

CS 1.8, oyuncuların hile yapmasına izin vermeyen Valve Anti-Cheat (VAC) sistemine sahiptir. Ancak, bazı oyuncular oyun deneyimini bozabilecek hileler kullanmaya çalışırlar.

Günümüzdeki Yer

CS 1.8, günümüzde hala aktif bir topluluğa sahiptir. Oyun, rekabetçi liglerde oynanmaya devam ediyor ve oyuncu tarafından oluşturulan sunucular aracılığıyla mevcut durumda.

Anahtar Kelimelerin Kullanımı:

• CS 1.8: Oyunun adı
    • Counter Strike 1.8: Alternatif isim
    • CS 1: Oyunun ilk sürümü
    • 8: Versiyon numarası
    • Counter 1.8: Alternatif isim
    • CS 1.8 ne zaman çıktı: Oyunun çıkış tarihi
    • CS 1.8 hile: Oyunda kullanılan hileler
    • cs.1.8: Oyunun web sitesi
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Version farklı olduğu için 1.6 swlerine girmen zor. He dosyalar değişmemiştir silah vs. sadece görüntü olarak değişmişse onu bilemem. Fakat 1.8 de hile var bildiğim. Sana tavsiye irc kanallarından maçlara katıl iyiysen zaten tutunursun. CS: go düşünmüyorsun anladığım kadarıyla fakat şu an herkes buna geçiyor.
  • CS:GO videolarını izledim, sanırım CounterStrike ' ın öbür oyunlarından çok farklı oyunu çok geliştirmişler oynamaktan zevk alacağımı sanmıyorum + açıkladığın için teşekkürler kardeşim...
  • cs 1.8 , cs 1.6'nın modifiyeli halidir . Silah ve modellemeler değiştirilmiş sadece . Ben cs 1.8 indirip sadece player modellerini default yapıp oynuyordum.
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt
    ben de öyle diyordum ama şu an cs:go ya girmem lazım by.

-açık olmuştur herhalde?
  • hiç zorlama direk cs go geç pişman olursan gel yüzüme tükür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.